The Worst Evil

• Južná Kórea 최악의 악 (viac)
Južná Kórea, 2023, 8 h 24 min (Minutáž: 42 min)

V 80. letech 20. století se policista v přestrojení infiltruje do zločineckého syndikátu, který distribuuje nelegální drogy v Jižní Koreji, Číně a Japonsku. (mikki089)

ainny

Ach jo, asi nebudu tradičně dost objektivní. Pro mě jeden z nejlepších seriálů z poslední doby. Nebyla to 80. léta, ale devadesátá (ty zdejší popisky jsou fakt na prd, gang byl odběratelem drog z Číny a dodavatelem do Japonska) a ta byla v Koreji stejně divoká jako u nás. Začínající hospodářský rozmach se podepsal i na praktikách podsvětí a myslím, že seriál je vykreslil velmi slušně. Stejně jako psychologii postav. Ta byla excelentní, což ukázalo samotné finále, které ve mně rezonuje ještě 24 hodin po dokončení titulků. Seriál měl navíc skvělou kameru, která podtrhovala temnotu konání drogových gangů, nejednou i policie a hlavně doby, v které se odehrával. Výtky nechám kritikům, mně tam úplně nesedla jedna věc, nicméně děj by bez ní neměl takovou šťávu. Takže po nějaké době jdu do plnejch. ()

dannyyy

Tohle byla gangsterská dokonalost! Brutal masakr! Když si říkáte, že po první polovině série to už nemůže být lepší, tak pak přijde díl devátý, aby vás vyvedl z omylu. Hned na začátku naservíruje desetiminutové jatka, kdy vidíme proměnu správného policajta, který si už nebere žádných servítek. Každým dílem jsem byl napjatý, kdy mělo dojít k odhalení infiltrovaného policajta, nervy byly na pochodu. A hlavně jsem si sám představoval, jak to celé může dopadnout. Netrefil jsem se. Na seriály se podruhé nedívám, ale tento séroš si dám klidně ještě jednou. PECKA! 101% Trailer ()