ricci.s

Tak od tohto som čakal oveľa viac. Komediálny horor o rodinke, ktorá sa dostane do rúk zdegenerovaných bláznov neznie zle, ale film postrádal čo i len kúsok talentu. Nemalo to ani žiadnu atmosféru, vlastne okrem vtipných masiek a celkom dobrého gore tam nebolo nič. Nakrútené to bolo tiež biedne, naozaj je to z roku 2004? Myslím, že úplne stačí vidieť trailer. U mňa je to tak na 40%, nesadlo mi to. Pobavil ma vlastne len škriatok vrhajúci taniere. ()

Campbell

Ježiš tohle bylo šílený béčko s neuvěřitelně otravným Davisem, ale zároven byl naprosto dokonalej. Jeho přehrávání a házení talířů nemělo chybu. Jinak film je děsná sračka kde chlap se železnou čelistí terorizuje teenagery. Krve moc není, gore jen trochu a celý to poměrně uteče. Ale že bych si něco z filmu odnesl? To rozhodně ne. ()

kaylin

Na Gabrielovi Bartalosovi je vidět, že jeho hlavní specializací jsou triky. O snímku „Skinned Deep“ se pak dá říct jediné – má dobrou trikovou stránku a některé efekty jsou zde skutečně povedené. Není to úplně gore extratřída, ale rozhodně to patří k tomu lepšímu, pokud pomineme, že sem tam se ani tenhle film nevyhnul digitálním trikům. Jinak je to ale špatně natočená příšernost, na kterou nemá smysl koukat. ()