Recept na smrť

• Česko Recept na smrt (viac)

Ana (Olga Kurylenko) a Ray (Don Johnson) si mysleli, že počas slávnostného otvorenia ich novej reštaurácie sa nemôže nič pokaziť. Keď sa však objaví miestna mafia, ktorá vydiera jej manžela a podpáli reštauráciu, Ana odhalí tajomstvo svojej nebezpečnej minulosti, keďže je bývalou agentkou KGB. Jedna vlna nájomných vrahov a gangstrov strieda druhú a ona musí dokázať svoje schopnosti s nožom v kuchyni aj mimo nej... (TV Markíza)

Rian_witcher

Jednoduchá zápletka, charismatický Don Johnoson, slušně hrající Olga Kurylenko a výborná Kaitlin Doubleday. To vše spolu mi vytvořilo příjemný zážitek před spaním. Ruské agentky KGB prostě stále umí pobavit :-) ()

AmunRa

Svižná akční střílečka, která si nehraje na nic světoborného. Don Johnson jako neúspěšný hochštapler s dluhy se ožení se špičkovou kuchařkou Olgou Kurylenko. Hned v den otevíračky ovšem vyplavou na světlo manželovy stíny z minulosti a tak se musí pochlapit manželka, která se také zapoměla zmínit o svém angažmá v KGB. Mražák se utěšeně plní mrtvolami počínaje třetiřadými gangstery až po sehrané komando. Dosud historka, která vydrží pár desítek minut, zvlášť když se vše odehrává v jedné restauraci a garážovém domě poblíž. Vrchol filmu ovšem nastává, když se do děje zaplete bývalá kolegyně z KGB a její rodina. Kaitlin Doubleday hravě strhne pozornost na sebe a film dostává nové grády. Chválím hlavně casting - výběr herců je výborný. Scénář je v normě a na režii by se dalo zapracovat. Ve výsledku svižná a překvapivě humorná střílečka. ()

mdf

Miami Vice a ukrainská kráska,které,jsem to kupodivu i v soubojích věřil,se propůjčili k  céčkové,chvílemi až trapné jednohubce,na kterou zapomenete,než řeknete švec. ()