Recept na smrť

• Česko Recept na smrt (viac)

Ana (Olga Kurylenko) a Ray (Don Johnson) si mysleli, že počas slávnostného otvorenia ich novej reštaurácie sa nemôže nič pokaziť. Keď sa však objaví miestna mafia, ktorá vydiera jej manžela a podpáli reštauráciu, Ana odhalí tajomstvo svojej nebezpečnej minulosti, keďže je bývalou agentkou KGB. Jedna vlna nájomných vrahov a gangstrov strieda druhú a ona musí dokázať svoje schopnosti s nožom v kuchyni aj mimo nej... (TV Markíza)

Kushina

Hej, však to bylo dobrý. Bylo to krátký, rychlý, akční, žádný hovna okolo. Co víc od nízkorozpočtového akčního filmu chtít? Sice byl příběh (scénář) úplně o hovně a nevysytla se žádná hlubší zápletka, ale who cares? Prostě akce a jde se střílet a zabíjet a za 80 min je konec. Za mě dobrá béčová jednohubka na večer. Čekal jsem teda větší katastrofu. 55% ()

Rian_witcher

Jednoduchá zápletka, charismatický Don Johnoson, slušně hrající Olga Kurylenko a výborná Kaitlin Doubleday. To vše spolu mi vytvořilo příjemný zážitek před spaním. Ruské agentky KGB prostě stále umí pobavit :-) ()

mdf

Miami Vice a ukrainská kráska,které,jsem to kupodivu i v soubojích věřil,se propůjčili k  céčkové,chvílemi až trapné jednohubce,na kterou zapomenete,než řeknete švec. ()