Lust for a Vampire

• USA Lust for a Vampire (viac)

V 19. století v Rakousku se vzkříšená dcera z upírské šlechtické rodiny přihlásí na exkluzivní dívčí školu, kde by si ráda pochutnala na čerstvé krvi. (Netflix)

Scaevola

Nebýt groteskního úvodu, který působí jako parodie na ostatní filmy od Hammer Studio, a toho, že nejhezčí dívky zemřou jako první, tenhle snímek by se ničím neodlišoval od ostatních z již zmíněné filmové stáje. K pocitu, že se jedná i o nejslabší článek "Karnsteinovské trilogie", přispívá navíc příliš roubovaný závěr (postarší biskup a padající trám?!). ()

Wez

Trošku slabší než Vampire lovers,ale určitě ne špatné,je to ale spíš taková upírská love story nebo romance než horor,ale mě se to i tak líbilo a určitě na tom mají zásluhu i dvě nádherné herečky:Suzanna Leight jako Janet Playfair a opravdu překrásná Yutte Stensgaard jako Mircalla/Carmilla..U hammeru jsme zvyklí na excelentní kulisy a i tady tomu není jinak-Karsteinovský zámek je opravdu excelentní ponuré sídlo,příběh podle mě měl hlavu i patu(byl vlastně o tom,že láska je silnější než smrt) s takovým depresivním koncem-no já jsem shlédnutí určitě nelitoval.. ()