Zachráňme naše družstvo s Davidom Beckhamom

(relácia)
  • Česko Zachraňte náš tým s Davidem Beckhamem (viac)
Reality-TV / Športový
Veľká Británia, 2022, 4x44–47 min

Réžia:

Sean Doyle

Kamera:

Diego Rodriguez

Účinkujú:

David Beckham

David Beckham sa vracia domov. Jeho kariéra ho vyviezla až na špičku svetového futbalu a teraz má namierené späť k svojim koreňom: do východného Londýna. Tu sa začala Davidova futbalová cesta - v Echo Premier League. V seriáli Zachráňme naše družstvo s Davidom Beckhamom sa pridá k tímu Westward Boys, hráčom do 14 rokov z východnej časti Londýna, ktorí naliehavo potrebujú pomoc. Westward nevyhral počas sezóny ani jeden zápas a hrozí mu vypadnutie. David bude musieť vytiahnuť svoje dlhoročné skúsenosti na ihrisku, aby mal šancu na úspech a zachránil tím pred zostupom. Spolu so svojimi trénermi a rodičmi si Westward Boys počas tejto sezóny od hrdinských činov po sklamania, od neúspechov po záchranu, čo sú zážitky, na ktoré sa nezabúda. (Disney+)

SONYAGENT

Nejlepší fotbalista historie a nejhezčí teenagerka v Británii. Když se sejdou dvě nejtalentovanější osobnosti svych generací, vznikne nejkrásnější seriál, který roztrhá všechny žebříčky a pošle půl planety do kolen. Nejromantičtější thriller od dob Avataru, Ted Lasso se má co učit :) 11/10 ()

kluk z Na

Sákryš jsem cílovka a trochu se stydím, ale nebylo to vůbec špatný. Po prvním díle jsem si říkal jaká je to povrchní sračka, ale nakonec jsem to se zaujetím zkouknul všechno. V kontrastu s Wrexhamem, což je takový druhý aktuální reality seriál o fotbale je tam více o hráčích a zápasech, nežli ve Wrexhamu, kde se dění soustředí více na fanoušky a komplexnější pohled na klub a město jako takové. Kolikrát mě obsah příjemně překvapil, ikdyž nevím do jaké míry to bylo celé reálné. Také vám to může leccos povědět o mentalitě anglických děti, opět nevím do jaké míry to bylo reálné, ale to jak kluci mluvili o svých problémech,emocích, o svých slabinách a o svých silných stránkách, s tím jsem se tady nikdy nesetkal. Jesli to byli doopravdy oni, má ta série docela váhu. ()