silentname

Vianočná výzva 2022 - 2. film - "We Wish You A Married Christmas" solídne pokračuje v nastavenej latke, ktorú otovorilo "Noel Next Door". Je super, že sa tvorcovia konečne snažia trošku viac ukazovať témy, ktoré v Hallmark filmoch moc nevidno. Ako napríklad fakt, že tu máme manželský pár, ktorý prechádza krízou. A počas tohto filmu nejakým spôsobom budú svoj vzťah obnovovať. A okolnosti ich tak nejako k tomu dotlačia. Sú tu aj dobré myšlienky... ako napríklad, že sme "vždy v pohode, keď máme dovolenku, ale potom keď sa vrátime do reality, tak všetko začne upadať". Je treba pochopiť, že vzťah je príbeh dvoch. Obaja sa musia snažiť, obaja sa musia starať, obaja musia chcieť. Pokiaľ niekto chce z toho vycúvať alebo má pocit, že je to zbytočné, manželstvo je odsúdené na zánik. A tento film tak krásne našu dvojicu motivuje, aby zostali... a vždy keď chcú byť mimo seba, okolnosti ich zase dostanú jeden k druhému. Takže v mnohom je to inovatívne a zaujímavé. Za všetko môže tá veľká dekorácia. Čo sa dá viac dodať? Hodnotenie: B+ ()