silentname

Vianočná výzva 2022 - 1. film - Otvorenie filmovej vianočnej výzvy s Hallmarkom vo filme "Noel Next Door". Tak nejako viem, čo od týchto filmov už môžem čakať a dúfam, že tento rok to nebude tak únavné, ako keď som minuloročnú vianočnú výzvu skončil až tento rok vo februári. Pokiaľ by si ale filmy držali tento štandard, nemusí to tak nevyhnutne dopadnúť, lebo si myslím, že tu sme sa dočkali celkom príjemného vianočného filmu. Sú tu veci, ktoré síce úplne nefungujú a môžu sa vyslovene stať len Hallmark logikou, no myslím si, že Natalie Hall a Corey Sevier dali do toho filmu čo mohli. Plus majú medzi sebou celkom uveriteľnú chémiu. Odkaz filmu je tiež celkom dobrý. Ľudia nás vedia prekvapiť. Či už v pozitívnom alebo negatívnom. A keď príde to pochopenie vo finále, celý film vlastne dostane úplne nový rozmer. Mne to príšlo ako príjemné otvorenie, ktoré by som síce posunul nižšie, keby sme tu nemali TV film... ale v rámci TV filmov dávam hodnotenia trošku inak. Film sa snažil nejakým spôsobom vyhýbať jednotlivým klišé... a skôr sa sústredili na to, čo bolo treba. Na srdce filmu. Takže dojmy sú pozitívne. Hodnotenie: B+ ()