Hrajú
Walter Tschernich
Československo
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Weijian Liu
Čína
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ciro de Chiara
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Maverick Quek
Singapur
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Horst D. Scheel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hans Lobitz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál) - a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Alberto Fortuzzi
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ina Weisse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Matthias Zelic
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Detlef Bierstedt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Friederike Euler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Remo Remotti
Taliansko
Najlepšie seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Andreas Conrad
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Christian Schramm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Jana Hora-Goosmann
Československo
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Claudia Weiske
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Dimitri Tellis
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Tanja Fornaro
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Powder park (2001) (seriál)
Raphael Wilczek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)