Wrath of the 1337 King

všetky plagáty

FritoleXx

V dobách, kdy YouTube sloužilo ještě ke sdílení vtipných videí s kočičkami a málo kdo pomyslel na to, že právě zde by šla vybudovat kariéra, se objevil Bachir Boumaaza aka Athene. Samozvaný nejlepší hráč na světě tehdá natočil legendární video "Best Paladin of The World pwning nubs" a vznikla tak populární série o životě takového hráče World of Warcraft, která ve výsledku přerostla i v celovečerní dokument. Zatím co dnes je v módě dělat lidem na ulici naschvály nebo to rovnou všechno nafejkovat a řvát u toho "It's a praaaaaaaank", tak Bachir by mohl dnešní odpady na YouTube učit, jak dělat pranky a opravdovou satiru, neb jeho interakce s prodavačkami nebo ucházení se o práci s mentalitou hráče jsou naprosto geniální. Celý snímek navíc nabírá na výjimečnosti, vtipnosti a nadčasovosti i právě s přihlédnutím na rok vzniku. Jak skončil legendární Athene dnes je už na jinou debatu, nicméně ve své době dokázal něco, co se málo komu v rámci platformy kdy povedlo a velmi často si rád jeho tvorbu připomínám s notnou dávkou nostalgie. Jestli mi něco pomohlo přežít pubertu, tak to byl právě Athene, Furious, Tania, Reese a jejich geniální tvorba fungující jako antidepresivum. Velká škoda, že je všechno nenávratně pryč. You're pro or you're a noob, thats life. ()