Zatímco se zdravotní sestra Jess (Michelle Monaghan) vyrovnává s rozvodem s manželem (Skeet Ulrich), přestěhuje se s dcerou Tyler (Skylar Morgan Jones) a malým synem Owenem (Finlay Wojtak-Hissong) zpět na svou starou farmu. Krátce po zabydlení je Owen pokousán psem, což má za následek záhadnou infekci způsobenou kousnutím. (JasonCZ)

SpicyNugget

Zdravotní sestra Jess se po bouřlivém rozvodu přestěhuje s dvěma dětmi na venkov. Když si děti hrají venku, je syn Owen ošklivě pokousán cizím psem. Od té doby se chová zvláštně - potřebuje k přežití krev… Zní to dobře, ale nebylo to dobré. Bylo to až nelidsky utahané, až příšerně neděsivé, s minimem hororových prvků. Nejvíc mě naštvala absence jakéhokoliv vysvětlení. Já prostě potřebuju vědět kdo, co, jak a proč. Tady se nic nedozvíme. Prostě jen kluk pokousaný psem, matka, která shání krev kde může, otec žijící s novou rodinou a dcera kryjící matku, když unáší lidi, aby jim mohla ve sklepě pouštět žilou. Málo, velice málo. Nejsem spokojená. ()

Miroslav.Zac

Až na délku a toužebné přání, aby se tam dělo víc, než nějaké rodinné hádky o to, kdo je horší rodič a do toho vsunout pár záběrů na "podivně" se tvářící děcko, docela obstojný horor. Být po mém, udělal bych z toho zajímavější, třeba dvacetiminutový kraťas. Na celovečerák to není zasloužené téma. ()