Frost

Žena v pokročilom štádiu tehotenstva Abby (Devanny Pinn) navštívi svojho otca Granta (Vernon Wells) v odľahlom horskom dome. Obaja sa odcudzili, no rozhodnú sa nájsť si k sebe cestu späť. Vyberú sa na výlet, postihne ich však autonehoda. Abby zostane uväznená vo vnútri auta v mrazivých podmienkach, zatiaľ čo Grant ide hľadať záchranu. Začína sa boj o život. (Arsenal83)

Ondrew

Jedno viem urcite. Ak sa v survival filme objavi hlavna hrdinka, ktora je divakovi cely cas mimoriadne nesympaticka, zvacsa to nemoze dobre dopadnut. Okrem toho, Frost trpi celou kopou nelogickosti, ktore skratka dost kruto udieraju do oci. Scenarista si na svojej praci rozhodne nedal velmi zalezat a rezija sa tiez velmi nepredviedla. Uznavam, ze snimka ma nizky rozpocet, takze viacere nedostatky je mozne ako-tak akceptovat (hoci napr. absolutne nechapem, na kieho elementa je na plagate vlk, ktory sa vsak v zaberoch "neohreje" snad ani dvadsat sekund). Lenze, spoliehat sa na sokujuce finale je predsa len malo. 40%. ()

Eddemi odpad!

Strasna hovadina... Nelogicke chovanie by si vysluzilo tak film odpadovy na 2 hviezdy. Ale tie zaverecne haluze to hodili na odpad. Ble. ()

Duffson odpad!

5 min a bylo jasno..kdokoli kdo tomuhle vyblitku venoval vice casu, nebo dokonce ohodnotil lepe jak odpadem, je okamzity adept na leceni! ()