Iliza Shlesinger: Hot Forever

Stand-up / Komédia
USA, 2022, 68 min

Účinkujú:

Iliza Shlesinger

Upnuté oblečky nebo ošklivé podprsenky? A jakou postel musí mít správný chlap? Iliza jako výrazný hlas svojí generace zase hýří vtipem. (Netflix)

Fionor

Opatrný rozjezd korunovaný masivní bombou svrženou na incely v závěru... Absolutní feministická legenda. Pro mě srovnatelné s Confirmed Kills, který doteď patřil k mým nejoblíbenějším speciálům. Velkou předností Ilizy je i to, že nejde po nejjednodušším (a nejlíbivějším) vtipu, jaký je po ruce, ale snaží se publikum (zejména mužskou část) i vzdělat a informovat - ať už jde o tajnosti podprsenek, nebo o to, proč vagína nechutná jako cukrátka. A také proč by někteří muži nikdy neměli mít sex.  Leave the diseased portion of your herd that is broken. ()

Marrdaa

Iliza se s každou další epizodou čím dál více profiluje pro ženské publikum a tohle už šlo bohužel naprosto mimo moje chápání. No single laught was given. ()

Necrotongue

Vždycky, když narazím na feministku, která nepotřebuje muže zabíjet, nebo jim odřezávat jisté tělesné partie, a naopak je ochotná jim poradit, jak na se postavit k situacím, kterým nemusejí zrovna rozumět, chvěji se nadšením. Už mám něco odžito, takže pro mě daná témata nebyla novinkou, přesto jsem si tento edukativní a brutálně vtipný speciál převelice užil. Iliza Shlesinger neotevřela jediné téma, při němž bych s ní nesouhlasil, a to mám všeho toho všudypřítomného, do extrému přebujelého, militantního feminismu plnou.... až po krk. Z toho pro mě vyplývá skutečnost, že tato postávající komička dělá něco setsakra dobře, a pokud si to, co řekla bere nějaký muž osobně, měl by si vyndat hlavu z místa, kam mu slunce nesvítí. / Poučení: Vždycky je radostí, vidět vítězství ducha nad hmotou. ()