About Youth

• Taiwan About Youth mo mo de wo, bu mo mo de wo men (viac)
Taiwan, 2022

Réžia:

Mi-chieh Tsai

Vera Chen

jiri.twist

Žádné zapracování na ději, to by bylo vyloženě prznění tak něžného příběhu, který mi sedl jak prd.l na hrnec = 10, hodil se k těm roztomilým tvářím, kdy tři ze čtyř hlavních hrdinů měli 19 let. Překombinovaný příběh by se k první lásce a první puse moc nehodil a ani by moc k hudebnímu projektu nepasoval. Neznám hudební projekty či muzikály, kde by byl nějaký složitý děj, a tak i přistupuji k hodnocení tohoto taiwanského skvostu a drobnosti ve scénáři přehlížím. O hudbě nemohu ani diskutovat = 11 (bohužel musím dát "jen" 10). Kluci to zahráli bezvadně, s respektem, pokorou a velmi citlivě a navíc to příjemné taiwansko-čínské šišlání ... To vše je samozřejmě také zásluha tvůrců a režiséra a cením si též, že zariskovali a vzali na plac kluky odpovídající věkem a ne třicetileté "harcovníky", co si hrají na středoškolské chlapečky. A ani jsem k tomu nepotřeboval nějaké "rádobylaškování" v posteli pod pokrývkou přes trenky a nebo ve vaně přes slipy ... ???? Ode mě komplexní desítka jak vyšitá a k tomuto dílku se budu rád nejen kvůli hudbě a roztomilosti vracet ... 4x10 ()

emkon

Výborná tchajwanská jednohubka. Skvělý příběh a výborně napsané dialogy. K tomu neokoukaní herci a skvělá hudba. Jednoduchý, ale hodně silný příběh. Seriál celkově působí pohodovým a uklidňujícím dojmem. A to je důvod, proč u mě zabodoval. ()

LeninkaK

Krásné, milé, něžné tak jak by měla první láska vypadat. Kluci k sobě úplně pasovali i druhý pár byl velmi hezký. Hudba pro mě naprosto úchvatná a děkuji gayromanci za překlad textů písní, které perfektně doladily atmosféru. Seriál určitě doporučuju a rozhodně se k němu v budoucnu ještě vrátím. ()

Ignacia

Nevinné, roztomilé, žádná jaderná fyzika. Vhodné i pro mladší fanoušky BL žánru. Dobře zpracovaný kontrast mezi cílevědomou podnikatelskou rodinou, kde vládne napjatá atmosféra, a osudem zkoušenou, nicméně neobyčejně laskavou dvojicí matka-syn. | Debutní projekt pro čtyři hlavní herce, všichni sympatičtí a neotřelí. Vynikající obě písně - titulka i koncovka. Taiwanská čínština se nádherně poslouchá. |  Snad bych rozvedla více příběh okolo volby prezidenta, background obou rodin, závěrečné dořešení vzájemných vztahů, příp. coming out jako bonus. Jenže to už by to byl úplně jiný seriál. Takže toto přímočaré zaměření na vývoj první lásky bez nějaké ukrutné dramatičnosti a odskoků tomu vlastně sedí. Prostě "cuteness overload". ()