Toby sa zoznámi s Rachel. (Disney+)

klukluka

Třetí díl je za mě podstatně výživnější, než ty dva předchozí. Konečně se tady něco dělo a nemlátila se jen prázdná sláma. Tobi kopl kozla, signály přicházely, ale mladej, nezkušenej člověk je nedokáže správně vyhodnotit (zdrhej!), z vinných mušek pochybností narostou neodbytný masařky zmaru až teprve časem, zpravidla při dětech, a to už se od toho utíká hůř. Začíná to bejt životný, ještě tomu dám šanci. ()

HellFire

Aneb se v základech začaly objevovat trhliny. V téhle epizodě se podíváme, jak celý ten vztah začal a proče skončil. Tvůrci bravurně a s noblesou ukazují, jak jednoduše se může vztah zřítit do propasti. Rachel neustále touží po kariérním postupu, ale v tom ji brání děti. Ne na dlouho. Stačí si pořídit chůvu a začít vydělávat penízky, protože ano, za peníze si koupíte štěstí. Pomalu, ale jistě se začíná propracovávat mezi elitu a s ní přichází snobští přátelé. ()

kockodan odpad!

Otřesně nudná z velké části retrospektivní epizoda mapujíc vztah Fleishmana s jeho manželkou od seznámení na výšce až po současnost kdy vidíme totálního idiota, který za celý život nebyl schopen, či ochoten rozeznat a hlavně si přiznat, že si vzal studenou, psychopatickpu, bezcitnou narcistickou píču, a těď, když s ní má dva haranty a ona na něj sere z vysoka a zahýbá mu tak ponižujícím a zjevným způsobem, že se na to normální chlap s i jen minimální sebeúctou nemůže dívat, se najednou rozhodne KONEČNĚ jednat! Bohužel, na další díly už nemám nervy a považuji celé toto dílo za ztrátu času! Pro nějaké submisivní podpantofláky to může být snad wake up call. I když o tom pochybuji pochybuji! ()