Manu a Matěj na cestě do Apulie

Česko, 2022, 4 h 23 min (Minutáž: 26–27 min)

Réžia:

Michal Herz

Kamera:

Jan Pivoňka

Emanuele Ridi (sprievodca), Matěj Ruppert (sprievodca)

Tradiční moderátorská dvojice Emanuele RidiMatěj Ruppert na cestách za osobnostmi italské gastronomie, zajímavými lokálními produkty a recepty prosycenými italským sluncem. (Česká televize)

William_

Tenhle pořad prostě stále baví a líbí se. Itálie je prostě krásná země a Ridi je pohodář co všechno dokáže dobře vysvětlit. ()

subic

Čeho je moc, toho je příliš... Předchozí 2 řady jsem doslova hltal každý díl, ale tady u toho už jsem byl nějak přehlcený. Ale zase ta lokace, takže nakonec velmi pěkné. Snad jen Ridi, co to má přilepené na tom čele nebo to ho tak extra načesali, těch vlasů tam má daleko víc jak v několik let starých úvodních titulcích MaM na cestě do Říma? ()

UncleG odpad!

Hele, mně prostě nebaví koukat v televizi na lidi, jak někde sedí a něco rozmělňujou v hubě. Tentokrát si naše milované ČéTéčko místo olezlýho, mastnýho a upocenýho Donutila do "gastrocestopisu" nasadila postavy výrazně sympatičtější. Nicméně ani protagonista, kterýho po minutě vysílání nemáš chuť poslat flying dropkickem na výlet z útesu, mě nedokáže přesvědčit o jakýmkoli přínosu tohohle formátu. Zábavný na tom celým je možná jen to, že se cpou veřejnoprávní prachy na to, aby si nějakej vocásek vyjel na dovolenou a tam se přežral k prasknutí. ()