Když Karl potká krásnou Nini z Vídně, je přesvědčen, že je to ta pravá. Ale náhodou ztratí její číslo. Ví jen, že jeho vysněná každý rok slaví narozeniny ve tři odpoledne v proslulé kavárně Sacher. Narychlo odjede z Berlína do Vídně, aby každý den čekal u Sachera na svou lásku. Ve Vídni pozná mnoho nových přátel, včetně vášnivé cukrářky Miriam. S ní objevuje Vídeň, zatímco hledá pravou lásku. (Prime Video)

Marze

Karel hleda Ninocku. Budete prijemne preslazeni jak po snezeni sachrova dortu v Cafe Sacher. Fanousky multikulturalismu potesi Michaela Saba z Etiopie, ktera typem pripomina nasi Adelu Gondikovou. Zaverecna scena potvrzuje pravidlo hlavne v romcomech, ze prilis mnoho slov, zabiji eroticke jiskreni. Mimochodem sachruv dort ve Vidni primo v kavarne, kde byl vynalezen vas vyjde na 500 korun, ale pak o tom muzete vypravet. ()

Aljak

Jedna z TOP romantických komédií aké som za posledné 3 roky videl! Áno, je to klasická rom-com schéma, aj toho klišé a predvídateľnosti sa tu nájde toho dosť, ale napriek tomu si nemôžem pomôcť a celé sa mi to veľmi pozdávalo. Originálna zápletka, úžasná atmosféra viedenskej kaviarne Sacher, charizmatické postavy, a skutočne príjemný spád. Karlova posadnutosť pri hľadaní jeho stranenej "spriaznenej duše" a náhodné stretnutie so sympatickou Miriam príjemne vyplnilo celý dej filmu. K tomu vydarené dialógy s jemným dôvtipom, sem-tam nejaká odbočka, postupné precitnutie a uvedomenie si, kto je tou skutočnou spriaznenou dušou... U mňa za 5*! Nemecká produkcia posledných rokov sa mi páči stále viac a viac (a ich komédie sa mi už páčia oveľa viac ako francúzske, ktoré boli predtým proste Top na európskom trhu) ()