Počasí se úplně zblázní a cestující i zaměstnanci letiště jsou odsouzení strávit posledních pár hodin před Vánocemi společně. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (7)

Veselé vánice (2022)

Hele... Home for Christmas to prostě není. Co si budem. Přesto je to něco, co vás jen tak neobere o čas, je to příjemně jemně vánoční a bude vás to bavit. Jak už to tak bývá,  některé příběhy budou bavit víc,  jiné se budou zdát slabší, ale vyloženě propadák tam podle mě není ani jeden. ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

První díl je taková změť postav (včetně jednoho psa) vyskytujících se na jednom letišti ve stejném čase. Pro mě vidím jako plus spoustu herců z mého oblíbeného Home for Christmas (i když nejradši bych tam viděla Felixe Sandmana… smůla). Tak uvidíme kam to povede a jaké to bude. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

Jo jo, proč k chumlu postav nepřidat pár dalších, z toho jednu extra protivnou k navození té správné vánoční nálady. ;) ()

Epizoda 3 (2022) (E03)

Posouvá se to šnečím tempem, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě to nudilo. Právě naopak. Ale teda... já tam vidím samé nebezpečné situace a potenciální úchyláky :D říkám si, co to o mě asi vypovídá. ()

Epizoda 4 (2022) (E04)

Chci víc. :D KDO je Abba?? ()

Epizoda 5 (2022) (E05)

Hezké, ale ztrácí to dech. Závěr nemůže být překvapivý snad pro nikoho a tak ztrácí údernost. U písničky jsem se regulérně začala nudit. Tak uvidíme, co nám přinese poslední díl. ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

Za mě zbytečné tlačení na pilu, ale budiž! Jsou Vánoce. Škoda, že tam nebyla aspoň špetka překvapení. ()