V 70. rokoch 20. storočia čelila zbožná rodina Brobergovcov tragédii, keď ich malú dcéru Jan opakovane unášal zdanlivo charizmatický rodinný "priateľ". (SkyShowtime)

Recenzie používateľa KarlN k tomuto seriálu (3)

Rodinný priateľ (2022)

Bohužel musím napsat, že po čtvrtém dílu jsem to musel vzdát, vypnout a přestat sledovat, ne kvůli nudnosti či nedostatku děje, ale prostě proto, že se ve mně nahromadil nepřekonatelný odpor k celé zobrazované kauze. Především ale k aktérům samotným...jak říká klasik, zbyl jen hnus a opovržení, zejména vůči rodičům, kteří se nechají natolik manipulovat a ovlivňovat nejen napřímo a poté prostřednictvím manželky i advokátky (která měla být za vydírání a nátlak obviněna okamžitě s tím ostatním "lidským odpadem"), ale především pro ztrátu schopnosti vlastního úsudku i ohnutí  PÁTEŘE před kýmkoliv, kdo jim jen trošku pohrozí a viditelnou nechuť rvát se za sebe či vlastní rodinu. Bylo mi z nich opravdu zle. Nehledě na možnost ochrany případných dalších obětí toho PEDERASTA (mimochodem, pokud by se mi konkrétně tenhle slizký herec se svým debilním a neupřímným úsměvem objevil na prahu, poradil bych si s ním okamžitě, rozhodně by nepřekročil práh mého domu ani jednou. Znám ho z jiných rolí a působí na mě vždy stejně - vybrali ho tudíž přesně), kdy stačilo vytáhnout si hlavy z vlastních p*delí a něco začít sakra dělat. Bohužel ten případ znám a četl jsem i nějaké rozhovory, takže dívat se na mlácení prázdné slámy, kdy se katarze v podobě jakéhokoli smysluplného zakončení příběhu nikdy nedostaví...na to nemám. Ale veliké plus, natočeno výborně. Hodnotit hvězdami nebudu. ()

Jazda na koni v American Falls (2022) (E01)

Tedy musím říct, že takhle debilní a laxní rodiče jsem ještě neviděl a více podezřelou manželku, kryjící svého pedofido manžela také ne. Už jenom neustálé obtěžování obou rodičů by stačilo na samotné důvodné podezření a oznámení policii, jelikož opravdu není normální, že vás naprosto cizí člověk manipuluje k setkání a výletu s vaším vlastním dítětem. Jestliže se tohle opravdu stalo, jsem zvědavý na závěr...protože si neumím představit jiný konec, než trest smrti pro toho zmetka i jeho ženu. Přesah do druhého dílu...velký potlesk pro agenta FBI za jeho názory, okamžitý a jediný možný i správný postup! ()

Dar reči (2022) (E03)

Je až neskutečné, jak s postupem seriálu vyplouvá na povrch výborné vykreslení situací, kdy i dospělí lidé se dají zmanipulovat od takového vlezlého slizáka (mimochodem herce na tuto roli vybrali výborně, ten má duševní defekt v ksichtu přímo vypsaný) natolik, že nejsou sami schopni stát si za svými názory a rozhodnutími...bohužel vzhledem k některým komentářům a názorům na než jsem narazil, je nasnadě, že takoví šmejdi mají asi leckde dveře otevřené... ()