Psanci: Ve smrtelné pasti

• Južná Kórea Beomjoidosi3 (viac)

Sedm let po událostech ve Vietnamu se Seok-do Ma (Dong-seok Ma) připojí k nové skupině vyšetřovatelů, aby prošetřil případ vraždy. Brzy začne pátrat hlouběji, když zjistí, že případ se týká syntetické drogy a gangu zločinců. (mikki089)

Kingjiri

Po trochu nudný dvojce zase zábavností návrat někam k původnímu bijáku. Díky gangům je zase akce o poznání víc, jen bych teda opět ubral na soubojích sečnejma zbraněma, přidal bych víc bitek "tělo na tělo" a hlavně přestřelek, který v celý sérii fakt chyběj. Nicméně příběh o prohnilejch poldech byl vcelku fajn a jsem opět rád, že scénáristicky i stylem humoru se stále doposud série statečně drží spíš "neasijský" produkce (jelikož asijská produkce je pro mě často dost ujetá). Taky se mi líbí, že hlavní hrdina je místo nabouchanýho týpka s pekáčem buchet spíš pořádně "udělaná" mlátička na styl Buda Spencera, což už jsme tu dlouho neměli a je to velký zpestření v rámci žánru. Za akci, pár hlášek a vtípků čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

agentmiky

Korejský řízek se zase vrací na scénu! Jako, že se natáčí třetí díl ihned po dvojce, to mi nějak popravdě uteklo. Ale nestěžuji si. Neboť Dong-Seok Ma se v posledních letech vyhoupl na první příčku v oblíbenosti korejských herců. Tenhle chlap je totiž moderním ztělesněním Buda Spencera! Samotný třetí díl se nese opět na podobné vlně jako jeho dva starší bráškové, tedy skloubení dramatického a komediálního žánru. Já fakt nevím, jak to ti Korejci dělají, ale tato netradiční kombinace ve výsledku funguje na jedničku. Jinak akce opět snese ta nejpřísnější měřítka, během filmu se tady rozdá slušné množství ran. Hlášky opět parádní (nejvíce pobavila scéna s uklízením na policejní stanici...To fakt nemělo chybu). A japonští záporáci (2!) z Yakuzy též neurazili (ikdyž ten parchant z jedničky je pořád nepřekonaný). Za mě si třetí díl odnáší 8/10 P.S. Čtyřka už dostala zelenou!!! Tak uvidíme, kdy dorazí na naše obrazovky :) ()

LangiJ

Už mi to tak trochu přijde jako obehraná písnička. Sice se na to dobře kouká, děj má spád, není čas se nudit, občas jsem se i pousmála, když padla dobrá hláška, ale celkově to nepřináší nic nového. Schéma stejné jako u 1. a 2. dílu. Vyměnili se akorát záporáci. Po Číňanech a Vietnamcích se Ma Dong-seok tentokrát zaměří na Japonce a zaloví i ve vlastních vodách. K ruce má pár nevýrazných kolegů, táhne to většinou sám. Ráda jsem ale opět viděla Lee Beom-sua, i když zrovna on moc prostoru nedostal. 3,5* Přeloženo. ()

BOURQUE

I do tretice tento film drží na svojich masívnych pleciach a tlačí dopredu veľmi silnými rukami Dong-seok Ma. Scenár obsahoval potenciál na lepšiu a premyslenejšiu hru typu mačka – myš, ale spíš sa pohybuje na úrovni „USA-based“ B-čkových scenárov. Len na tú choreografiu a vedenie príbehu sa pozerá trochu lepšie. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Kushina

Za mě je tohle prostě už korejská akční klasika, Ma je klasický boxer a jeho údery jsou prostě libový, sice to není žádný vyloženě bojový umění, ale to jak kosí šmejdy jednoho na druhým mě prostě baví. Bohužel na to, aby tahle deketivka měla na 4*, tak ji pořád něco chybí, už od úplného začátku a sám pořádně nevím, co to je, ale tohle je pro mě prostě trilogie álá 3,5* zaohrouhleno dolů. 70% ()

• V závěru filmu je k vidění mezititulková filmová scéna. (Rominator)