Aby zachránil svého otce, vydává se mistr padělatel Piko (Iqbaal Dhiafakhri Ramadhan) s pomocí pestré skupiny specialistů ukrást neocenitelný obraz. Raden Saleh je nejuznávanějším malířem z Indonésie, jaké příběhy však jeho obraz dokáže způsobit i dávno po jeho smrti? (AhojTuHanka)

AhojTuHanka

Krádež Radena Saleha!  Tento film jsem si náhodně pustila na Netflixu, a vám doporučuji to samé.  2 a půl hodiny čistého napětí a zábavy. Podobný námět jsem nikde neviděla, sebranka dospělých studentů si chce přivydělat paděláním obrazu, ale to nebude tak jednoduché.... Film jsem ihned zařadila mezi mé oblíbené, a rozhodně nejlepší film z Indonéské produkce, jaký jsem zatím viděla. Všechno tam jednoduše funguje. Námět a jeho provedení je excelentní, stejně jako chemie hlavních postav i jejich motivace. Film je nadprůměrně dlouhý, nikdy jsem se ale nenudila, asi jsem ani nenašla věc, co by mě vyloženě vadila, což například o nedávno vydaném fenoménu Johnu Wicku 4 říct nemůžu. (Ikdyž ten film i tak stál velmi za to) Takže apeluji, pro vaše vlastní rozšíření obzorů v cizích produkcích, tohle musíte vidět :) ()