Sex O'Clock

• Česko Sex O'Clock
Komédia / Rodinný
Česko, (2023–2024), 10 h (Minutáž: 30 min)

Kamera:

Václav Fronk

Hudba:

Jiří Burian

Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona, Kryštof Švehlík (viac)

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolin Omastová). (Voyo)

Recenzie používateľa Barracuda_ k tomuto seriálu (2)

Sex O'Clock (2023)

Sex Education po Česku. Silná inspirace je znát a líbí se mi, že to tvůrci nijak neskrývají. Nelze tedy čekat ve všem originalitu, nicméně změny a alternativní rozvoj děje jsou o to zajímavější. Scénář občas klopýtne a kvalita dílů občas pokulhává. V druhé polovině 1. série však nastává lehký kvalitativní posun nahoru. Kamera je zvládnutá dobře, hudba fajn. Líbilo se mi to, bavilo to, takže už se těším na další sérii (doufám, že s větším rozpočtem). ()

Epizoda 9 (2023) (S01E09)

Tenhle seriál zraje s každým dílem. Skvělá epizoda. ()