Sex O'Clock

• Česko Sex O'Clock
Komédia / Rodinný
Česko, (2023–2024), 10 h (Minutáž: 30 min)

Kamera:

Václav Fronk

Hudba:

Jiří Burian

Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona, Kryštof Švehlík (viac)

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolin Omastová). (Voyo)

Recenzie používateľa fixaman k tomuto seriálu (2)

Sex O'Clock (2023)

Až překvapivě povedený seriál na to, že ho dělala stanice, která od svého vzniku jen ničí vkus českého diváka. Teenagerům jsem jejich role věřil (až na slovenskou tanečnici), některým rodičům taky. Mimo byl jen Revai, kterému prostě homosexualitu věřit nešlo ani omylem. A sorry, žádný gay o sobě neříká, že je teplej. Na chlapy, gay, kope za jinej tým, dá se to říct různě a vyhnout se přitom téhle nadávce. Celkově ale Sex O’Clock hodnotím pozitivně a těším se na druhou řadu. Aktuálně jde podle mě o nejlepší český seriál, tohle se povedlo! ()

Epizoda 3 (2023) (S01E03)

Sorry, ale ukazovat pokus o zdrogovaný znásilnění jako nějakou legraci, to prostě ne. Tady tvůrci hodně přestřelili. Proto tenhle díl nemůžu hodnotit nijak pozitivně. ()