Šikulové - Velká výzva

Česko, 2022, 28 min

Réžia:

Marcel Petrov

Účinkujú:

Jana Zajacová (moderátor), Ivo Marták (moderátor)

Šikulové jsou zpět! Dva týmy, originální výrobky, časový limit a spousta zábavy. Kreativní soutěž pro děti, které se nebojí zapojit fantazii a mají chuť se postavit velké výzvě. I malé ruce totiž dokáží velké věci! ... Šikulové jsou ti, kteří se nebojí tvořit, a my budeme u toho. V naší dílně budou vznikat díla hodná mistrů. Je libo obří loutku, stolní fotbálek nebo snad robota? Jsme všeho schopni. Naši známí moderátoři se stanou poradci týmů a při těch složitějších úkolech budou soutěžícím pomáhat. I přesto to bude opravdu velká výzva. Kdo si dokáže poradit s časem, kreativitou a manuální zručností lépe, vyhrává! Ale jednoduché to určitě nebude! (Česká televize)

lele

Tohle je fakt moc blbý. Nejhorší je paní předsedkyně a její z prstu cucané hodnocení a ještě horší je ta naučená řeč prezentátora konečného díla. ()

JG9

Docela ok ale nechápu jak to ta učitě šarmantní dáma hodnotí protože jednou jeden tým udělal něco dobrého a ten druhý něco průměrného až špatného a jejich prezentace fuj a díky nějakému vyšívání vyhráli.5/10 ()