Desi a Cata najdou v honosném domě, jenž právě uklidily, mrtvolu. Hrůza. Panika. Přijede policie. Počkat! Romka a přistěhovalkyně z Mexika právě vyčistily místo činu? Jsou dokonalými pachatelkami. Teď musí prchat před policií. A také před ruskými nájemnými zabijáky, milionářskou rodinou a bývalým manželem s mexickou pouliční kapelou. Podívejme se, jak se z téhle šlamastyky dostanou. (Prime Video)

VeronicaLake

Pre mňa Sin huellas najviac ťaží z toho, že sa neberie vážne a od začiatku si robí srandu sám zo seba. Ak by išiel cestou drámy alebo serióznej krimi tak, si myslím, že by to nefungovalo. Áno, tie dve hlavné kočky sú ukričané a často hysterické a niektoré scény majú blízko k tomu, aby boli až príliš, ale nakoniec to nikdy neprekočí hranicu vkusnej paródie. Väčšinu sledovania som bola na hrane medzi 3,5 a 4, predsa len ten hlavný dej pôsobí takým trochu polepeným dojmom, aj keď je to zábavná jazda. Posledný diel ma ale úplne zabil. Bol to čistý záhul :D, a preto aj keď asi nie úplne objektívne dávam 5. Určite si to niekedy pozriem znovu. Keď budem mať náladu na takú kvázi Disney rozprávku pre dospelých. Je to proste dobrá prča. ()