Nejsi výjimečná

• Španielsko Tú no eres especial (viac)

Amaiin život v novém městě začne být o dost zajímavější, když se ve škole roznese, že zdědila kouzelné schopnosti svojí babičky. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (7)

Nejsi výjimečná (2022)

Nejsi výjimečná nedá nijak výjimečný zážitek. To je prostě fakt. Klasické teen drama okořeněné čáry, které se místy bohužel dost táhne. Hlavní hrdinka je sice hezká, ale miss sympatie na první dobrou rozhodně nevyhraje. To samé její kámoši. Přesto se na to kouknout dá, když od toho nebudete očekávat něco extra. Konec je sice nějak uzavřený, ale druhá série tam rozhodně nějakou půdu má. ()

Tohle město je o ničem (2022) (E01)

Zajímavej námět, který snad zpestří teen romantiku. Postavy nejsou prvoplánově sympatický (aspoň pro mě) i když dost klišé, snad si k nim najdu cestu. ()

Vnitřní hlas/čarodějnice (2022) (E03)

V milostné lince se nám začíná něco dít. Ne, že bychom to nečekali. Jestli se z Chivita vyklube nepřiznaný gay, který z frustrace šikanoval svou lásku, tak to budeme mít komplet. Čáry jsou sice fajn nápad, ale nudně neoriginální děj nezachrání. 2,5* ()

Všichni děláme blbosti (2022) (E04)

Konec zajímavý, i když to člověku dojde předtím, než se to na plnou hubu řekne. Ale stejně se furt trochu nudím, trochu přetáčím (přiznávám), vlastně chci už jen vědět kdo a proč na Amaiu v prvním díle chrstl to pití. Jo, a nesedejte do auta s cizíma lidma!! I když... že... ()

Podvodník (2022) (E05)

Nad přátelskými vztahy se nám stahují mračna. Kde jsou ty Netflixovské červánky, kdy někdo přispěchá s dobrou radou? Zatím nula nula prd. Máme před sebou poslední díl, tak uvidíme, kam se vše nakonec vrtne. ()