They Wait in the Dark

Amy (Sarah McGuire) a jej adoptívny syn Adrian (Patrick McGee) sú na úteku pred Amyinou násilnícku ex-priateľkou Judith (Laurie Catherine Winkel). V zúfalej snahe byť ukrytí sa uchýlia do opusteného statku Amyinej rodiny mimo jej rodného mesta v Kansase. Čoskoro však začne Adriana prenasledovať nadprirodzená sila z temnej minulosti Amy. S pomstychtivou Judith, ktorá ich prenasleduje, sa tak Amy a Adrian ocitnú v súboji medzi hrozbami zvonku aj zvnútra. (Arsenal83)

Arsenal83

Má to dobrý názov, má to dobrú obálku a hnusne šerednú hlavnú postavu, ktorá má 33, ale matku jej dali o desať rokov staršiu herečku, no výzorovo o desať rokov mladšia. Takže áno, pre Sarah McGuire je to horor. Potom premýšľate, že prečo si dve lesbo blondíny objednali, pardon, adoptovali černoška, či len preto, aby boli cool a trendy, alebo je v tom niečo iné. Nakoniec sa ukáže, že všetko úplne prvoplánové nebolo a hoci fanúšikovia hororu nebudú výskať od rozkoše, ja ho do koša úplne nepošlem, hoci to amatérstvo z obrazovky kričí ako Matovič na cvokára. ()

• Film sa natáčal v Kansas City (Missouri, USA). (Arsenal83)