Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. (Continental film)

Carnage3105

Zo začiatku sledujeme slobodnú ženu ktorá by v jej veku chcela mať už muža a deti. Do cesty jej príde skrz prácu starší ale sympatický "pán" (Marek Vašut si to užíva v tej úlohe zvodcu) nejdem opisovať všetko, ale sledujeme vývoj toho ich vzťahu, ako si ho ona získava a on sa mení kvôli nej, vytvárame si určitý vzťah k obidvom a čakáme kedy sa dajú dokopy, keď na to konečne dôjde trvá to asi 5 minút a Vašut tam zomrie v ceste taxíkom z letiska, a ona zostane tehotná, áno potom tam príde jeho syn v jej veku ale nechápem zmýšľanie režiséra. Režiséri chcú veľa kombinovať a je to v poriadku ale často krát v jednoduchosti je krása a základom filmu sú predsa postavy(Titanic je taký obľúbený lebo sa potopí najväčšia loď kvôli ľadovcu? Nie, je to kvôli Jackovi a Rose, kvôli ich vzťahu a vývoju ich vzťahu) dobrý film je vtedy keď my ako diváci sa zamilujeme do postáv. Ja som im to už prial a som bol tak vnútorne uspokojeny a hovoril som si "no Okey je starší ako ona ale majú sa radi a sú šťastní a to je dôležité" a zrazu zomrel a som ostal že "aha dobre no..." Celý ten ich vzťah zahodil ten film do koša doslova. ()

Fantastic

Vydržela jsem cca 12 minut. Snad i na hercích bylo vidět, jak jim ty bláboly jdou těžko z pusy. Jedna hvězda pro Hanku Vagnerovou, kterou mám ráda. ()

NinetyOne

Jeden z těch českých pseudokomedií, co vůbec nemusely vzniknout. Ten twist s Vašutem ke konci si tvůrci mohli odpustit. Zbytečný a laciný pokus o to zvednout filmu seriozitu. Detaily jako že v Ostravě nikdo nemluvil ostravsky už od samého počátku tento film potopily pod 40%. Divím se Vašutovi, že roli přijal. ()

Lukeso odpad!

Pohled na vráskami posetého Vašuta, který se lačně vrhá na Hanku Vagnerovou, bolí jako většina hlášek v tomhle zoufalém bijáku. Je těžké pochopit, proč něco takového vůbec vzniká, další v nekonečné řadě českých snímků na jedno kopyto. ()

slatkakuca

Natáčení těchto typů komedií o tom, jak jsou chlapi trapní  a všichni věční ošukávači všechno se změní po tom, co potkají hlavní hrdinku, by už mělo být trestný. Ne, Vašut opravdu už ne. Jedna hvěýdička patří Igorovi. ()

Mermaidee

Celé to bylo vztahově nějak pokřivené. Těžko říct, jestli problém byl už scénář, nebo tomu nasadila korunu i režie, ale nepobrala jsem, jestli hluboká láska hlavních představitelů byla dána jen hloubkou spojení, nebo v tom bylo i něco jiného? Občas mám podezření, že tyhle filmy produkčně podporují zejména starší muži, kteří si jimi ventilují svoje pozdní chlípné sny. Ale ani u dalších dvojic nebylo komu fandit. Moderátorka s naprosto zoufalýma replikama za pultem se dala dohromady s budižkničemu, které původně patřilo k její kamarádce. Že ta se ho ráda zbavila, se nedivím. Ona sama si pak nabrnkla nemastneho-neslaneho fachmana, (čímž ale možná prokázala největší manažerský talent, stavba domu neni jen tak!). Nakonec nejlip z toho vysla Ostrava, incestice se vyplatila, výjimečně tam působí jako docela hezký místo. No a na závěr bych chtěla dodat, že pojmenovat syna po otci, přestože vím, že se tak už jmenuje první syn (bratr dítěte), to je teda zhovadilost první kategorie. Jak dlouho nad tím paní scénáristka asi uvažovala? ()

Reyer odpad!

Tohle vykrádání filmu je šílený. Nemůžu si vzpomenout na název filmu. Ale přesně jsem věděl co kdy bude...🙄 ()

Korpy22

Komedie, která balancuje na hranici vykreslení ženy jako totální blbky, která se vždy podřídí chlapovi a na druhé straně ženy, která je soběstačná podnikatelka a nenechá si líbit být jen panský doplněk. Bohužel mi film přijde nedotažený, chybí mu nějaký šmrnc a přidána hodnota. Zatímco Vágnerová je opravdu skvělá, Vašut hraje opět sám sebe a žádná velká podívaná to není. Film je takový průměr, nenadchne neurazí, snaží se zpracovat nové téma, ale bohužel zase stereotypně a tak se z toho stává taková ta česká letní komedie, bez přidané hodnoty. ()

Film_fanda

Za mně romantika jak blázen, škoda jen chvílemi slabších momentů ve filmu. Jo a Vašut už je celkem starší pán, který i když byl mazaný všemi mastmi vypadal jak stará indiánská babička. ()