Vidím vás

• USA The Watcher

Zlověstné dopisy, podivní sousedi a děsivé výhrůžky. Rodina se konečně nastěhuje do vysněného domu na předměstí, kde na ně ale čeká hrůzostrašná noční můra. (Netflix)

Recenzie používateľa Kozlowski8 k tomuto seriálu (2)

Vidím vás (2022)

Téma, kdy se rodina nastěhuje do nového domu, který se stane její noční můrou, je velice vděčné a divácky přitažlivé. Zde tu přitažlivost ještě umocňuje poměrně hvězdné obsazení. Zpracování je ale v mnoha ohledech (prvoplánově) přestřelené, překombinované a všechny osoby, které "naše" rodina v novém bydlišti pozná, jsou divné až bizarní a každá z nich má naběhnuto být tím padouchem, trápícím ubohou rodinku. K tomu několik (rovněž jednoznačně prvoplánově působících) zvratů a v konečném výsledku mnoho otázek bez odpovědí. Přesto všechno nemúžu říci, že jsem se nebavil, a proto by nebylo fér neohodnotit třemi hvězdami. 60 %. ()

Série 1 (2022) (S01)