Jednou jsi dole, jednou nahoře

(relácia)
Talk-show
Česko, 2022, 45 min

Konečně talkshow o vztazích a sexualitě na úrovni, která vás bude bavit svým humorem, nadhledem, lehkostí a otevřeností. Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. Miloš Pokorný nebude novou talkshow moderovat sám. „Mým pravidelným kolegou a odborníkem na slovo vzatým bude Honza Vojtko,“ doplňuje moderátor. Populární vztahový specialista a expert Jan Vojtko, který na téma vztahů a vztahové terapie přednáší a píše knihy, bude svým osobitým stylem odborně reagovat na odpovědi hostů a vztahovou problematiku. Pravidelným hostem talkshow bude také sexuální koučka Iva Karásková. Mentorka v oblasti intimity a vztahů se zaměřuje především na ženy, které nejsou se svým intimním životem úplně spokojeny nebo hledají nové cesty ve svém sexuálním životě. Iva Karásková otevře například témata polarity mezi mužem a ženou, žen a sledování porna, tajemství mnoha ložnic a další. Náladu talkshow a atmosféru Žižkovské věže doplní DJ Peppe, který svými chill-out hudebními sety doprovodí celou show. (TV Prima Cool)

milwaukee odpad!

Vypasená a vyčpělá půlka Pokondra. Tlachy úplně o ničem. Prima opět hledá dno televizní žumpy. Bohužel nadhled, humor a lehkost jsem hledal marně. Pět hvězd bych dal pouze v případě, že by všichni zúčastnění z Žižkovské věže skočili. Bez padáku. ()

Hunt

Nemuselo by to být špatné, Matěj jako první host povídal vcelku rozumně, Miloš Pokorný taky docela v pohodě....ale to zpracování...,co ten hudební podklad, kdy často není přes muziku slyset host, pak mi nesedí ti přihlížející diváci, kteří sedí částo primo za hosty...asi mi nejvíc vadí zpracování. ()

Lukrecie

Zajímavý pořád, který mluví o důležitých tématech, o kterých by se mělo mluvit a nemluví. Pěkný a neotřelý prostor pro natáčení. ()