U mámy je chyba chybou. Když ji udělá macecha, je to zločin a řeší ho celá střídavka. Petra veze všechny čtyři děti do školy, spěchá. Johan nemá sedačku. Drobná silniční nehoda a malá boule spustí kalamitu v celé střídavce. (TV Nova)

mira007

Byl jednou jeden film Střídavka (2022), od scénáristky Lucie Konečné o partě lidí, kteří mají ve střídavé péči partu děcek a ten film byl dobře obsazený, ale jinak slabý, nezábavný. A tohle je první díl seriálu, který je prakticky seriálovou verzí toho samého od stejné autorky, akorát to má slabší obsazení, ale jinak je to ještě slabší a nezábavnější. ()

GeusX

První díl mi udělal jasno, že tento seriál si není nutno v programové nabídce zakroužkovávat. Což o to, herecky je to přirozené (až na rádobykomickou figurku Pavla Zedníčka) a nenucené, sem tam i lehký nenásilný humor. Ale tak nějak jsem se nudil tou předvídatelností. Možná jindy mne to bude bavit víc. Téma má co nabídnout. ()

bobstock

Čekal jsem z ukázky další mrtvolno mezi papundeklovýma stěnama a nucenně nepřirozeným hraním figurek ze života, typický pro tvprímu či nohu.. No celkem to od nesmrtelných Ulic a Nemocnič dostalo nádech kyslíku aspoň trochu. Scény jsou odvážně i mimo domov a až na mimoňského Boba, který se očividně nechal inspirovat Ozzákem z Comebacku, tu všichni hrají lidi. -- - --- - !!!!!bohužel jak sem se zase nechal scénáristy nachytat. Po 6 epizodě už definitivně končím, nejsem cílovka chycená u žehlícího prkna. Papundekl sice střídá i outdoor, ale postavy se přesně chytli v multiversu nekonečných scénáristických blábolů o rodinných dramatech ze života...výměna manželek hadr uf!!! ()

Dawe2 odpad!

Totální tragédie a odpad. Střídavka byla docela dobrá, tohle je na úrovni ordinace, to děkuji pěkně, nechci. Příběh trapný a nezáživný, rodinné videokonference jsou trapnost nad trapnost, výkony herců to je žumpa, točeno zřejmě na první dobrou. Nova zase jednou ukázala, jakého dna je schopna nízkorozpočtově dosáhnout. ()

luccyper

Pravděpodobně se bude jednat o večerní oddychovku, u které nebude nutno přemýšlet. Obsazení vypadá dobře, dětští herci šikovní… uvidíme, co přinesou další díly. Snad to nebude jen umělé natahování kaše a zůstane to u těch 8 epizod. Tyhle kratší seriály sluší Nově mnohem víc, než kdysi vysílané seriály s 60 a více epizodami. ()