Jedna rodina

Česko, (2022–2024), 78 h (Minutáž: 60 min)

Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Eva Holubová, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Sebastian Pöthe (viac)

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím. (TV Nova)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (8)

Jedna rodina (2022)

Zprvu jsem se vůbec na seriál dívat nechtěla. Pak jsem na zkoušku dala 1 díl a ejhle ono je to dost zábavné a se zajímavými herci. Super. ()

Štědrý den (2023) (S01E24)

Není nad to, když v parném létě vysílají Vánoční díl. ()

Před pikolou za pikolou (2023) (S02E11)

Tady můžu dodat jen jediné - Klára si to zaslouží. Je to hodná a obětavá děvčica. ()

Loděnice (2024) (S03E01)

Tím, jak přidali do seriálu nové postavy a také celý nový příběh, dosáhli toho, že jsou to vlastně 2 seriály spojené dohromady. Bohužel tím ale seriál utrpěl na kvalitě. A tím si myslím, že tento seriál zlikvidovali. Další série už nejspíš nebude. ()

Nechte mě hrát! (2024) (S03E04)

Tento díl by se měl spíše jmenovat Uši. Jinak tedy za mě se seriál tímto dílem vrátil zpět k lepšímu hodnocení. ()

Budu táta (2024) (S03E25)

Tak tohle byl opravdu bomba díl. Nejlepší ze všech dosavadních. ()

Vezmeš si mě? (2024) (S03E26)

Další skvělý díl. SPOILER. A dvojitá žádost o ruku. ()

Klokan (2024) (S03E36)

,,Ježiš, tady je hic.´´ ,,Igorku seš v sauně.´´  ,,Vykartáčuj si tu tvoji starou kůži.´´ ()