Jedna rodina

Česko, (2022–2024), 84 h (Minutáž: 60 min)

Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Eva Holubová, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Sebastian Pöthe (viac)

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím. (TV Nova)

herr_carter

V rámci vyčkávání, než přítelkyně uspí dítě, snesitelné - zřejmě taková lepší Ordinace, řekl bych. Děj jakžtakž ubíhá, sem tam se stane vtipná scéna a je jenom děsná škoda, že všude musí cpát tu krávu Pagáčovou, protože její hraní je jako moje sraní....................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Kozlowski8

Sympaticky obsazený seriál a v několika úvodních dílech i docela příjemně působící oddychovka, postupně zapadá do šablony většiny primáckých a nováckých seriálů, projevujících se stupidně nastavovaným příběhem, hloupě se vyvíjenými postavami a nezáživnými dialogy. Herecky dobře seskládané a vesměs i dobře zahrané, ale to nestačí. Jedna rodina není úplný průšvih, ale palec nahoru ode mne nedostane. 40 %. ()

Ivoman

Další z řady českých rádoby komediálních seriálů, které nejsou ani za mák směšné v takové délce. Kdy někdo dostane koule a takový seriál sestříhá každý díl na běžných 21 minut, aby to bylo směšný a mělo to spád ? Proč mám dlouhé minuty koukat na někoho kdo se kouká na TV, nebo se projíždí autem nebo někam jen jde ? Prostě co nejdelší, ať tam narveme hodně reklamy a lidi se na to vlastně koukat musejí, když nemají zbytí. Všechny takové lituju. ()

Milda003

Měl jsem pochopení do konce druhé série, postavy mi byly sympatické, děj měl i hlavu a patu..Bohužel asi právě kvůli oblíbenosti se tvůrci rozhodli tam nacpat další herce, ale ne jen tak ledajaký.. mladé superhvězdy z ulice... Hned první díl jen samé otazníky kdo je kdo... Nevím... Měním hodnocení z 3 na 2 hvězdy.. fakt trapas... ()

Vajonek

Komentář psán po zhlédnutí necelé druhé série. K tomuhle seriálu jsem přišla náhodou až při jeho druhé řadě (maminku to chytlo, tak jsem si řekla, že zkusím nějaký ten díl taky:D), zprvu se mi nechtělo pouštět do další nekonečné záležitosti. Viděla jsem zatím pár dílů a překvapeně musím říct, že nelituji a možná si postupně doplním i tu první řadu. Je to taková nenáročná oddechovka, člověk se musí oprostit od spousty nepravděpodobností, zjednodušení, někdy nelogičností v chování postav; z mého pohledu to ale nepřekračuje únosné meze. Dokáže to být zábavné, někdy dojemné, s dobrými herci a na tento typ seriálu také jejich dobrými výkony (minimálně u těch hlavnějších postav - třeba takový učitel tancování je trošku "napřeshubu" jen jak se objeví v záběru). Na odreagování vlastně ideální. Uvidíme, zda si to s dalšími díly seriál nepokazí. Doufám, že ne. ()

Galéria (2 522)

• Když Bob (Pavel Zedníček) pouští chlapcům album „In Rock“ od skupiny Deep Purple, zní skladba „Smoke on The Water“, která však vyšla na albu „Machine Head“ v roce 1972. (Jaryn.z.cech)
  • Město, ve kterém postavy žijí, je středočeský Beroun. (makimarketa)