You Are My Sunshine

všetky plagáty

petrsv

Filmu by seděl víc žánr "poetický" než "historický". Příběh sice hezký, ale roztáhnout ho na skoro 2 hodiny mi přišlo jako úlet. Zpracováním to má blíž k domácímu videu než k filmu, ale neviděl bych to jako zásadní problém. O děj ani tak nejde, prakticky žádný ani není. Je to o nostalgii, vzpomínání, vyrovnání se (či smíření). Herecky mi to chvílema přišlo jako říkanka na besídce. Trochu mě zarazilo, ze tvůrci "neděkovali" britskému počasí, protože mi scény přišly pěkné, ale pak jsem si vzpomněl na ty meteority :-) ()

zolo

Námět je otřelý a už několikrát mnohem líp zpracovaný. Ať už technická nekvalita zvuku, která je v několika pasážích až protivná nebo na mě rušivě působící casting "starších" vydání protagonistů a taky ne zcela přesvědčivé herecké výkony,  v mém vidění odsouvají snímek do amatérského filmového světa. Samozřejmě, v závěru nesmí chybět už zprofanovaný slzo-vynucovač, bez kterého by snímek působil jako televizní zprávy.  Takže... neoriginální, nedopečené, neprofesionální a pro mě nezajímavé. ()