Knižní klub zabijáků

• Španielsko El club de los lectores criminales (viac)

Osm kamarádů, kteří si ujíždí na hororech, se v jednom zničehonic ocitnou. Začne je totiž začne vraždit klaun, který nejspíš zná jejich temné tajemství. (Netflix)

AndrewNewman

Toto mohol byť pokojne remake Vreskotu, nemuselo to mať iný názov, pretože tvorcovia len všetko okopírovali a pridali priemerný origin story vrahov. Samotný Vreskot ako séria sama stráca na kvalite prakticky každým novým dielom a teda je jasné, že je daná téma už načisto prevarená. Ani to však Netflix neodradilo, pretože na podobných jednohubkách zarába dobré no a ktovie, či nepríde aj sequel. V rámci tunajšieho hodnotenia predpokladám, že každý pochopil, že ide o prvoplánovú gebuzinku. ()

lykan9

Něco méně originálního a bez inovace než je Knižní klub zabijáků už jsem dlouho neviděl. Nápad žádný, zpracování průměrné a postavy nijak výrazné. Místy jsem měl dokonce pocit, že horor použil scény z jiných klasik a doslova je okopíroval. Jelikož jsem se k tomuto filmu však nic nezjišťoval, tak je tu možnost, že tvůrci jen vzdávají poctu klasikám a s tímto přihlédnutím se jedná o klasickou vyvražďovačku, která sice pokulhává, ale dívat se na ní dá a krve poskytuje dost. Jsou prostě horší věci než tohle a jako fandu žánru mě to nijak neurazilo. ()

Astaroth12

Koho môže ešte takýto všedný a banálny slasher baviť. Keby bol pred rokom1996, keď ešte len začínal Ghostface svoju krvavú cestu, tak by príbehovo a hlavne pointov zabodoval, ale v tejto dobe už takýto počiň je trápny a nezaujímavý. Niečím mi pripomenul aj film všetko najhoršie, ale ten mal aspoň dosť slušný príbeh s časovou slučkou a tu nič také nebolo. Len tuctové, so samým klišé a príbehom, ktorý má už každý tretí zdanlivý slasher. A tak aj vraždy boli úplne všedné aj keď tie pády na ostrie sochy mi trocha pripomenulo divoké úmrtia vo Final Destination a len kvoli nim dám slabú 2*, ale som toho názoru, že druhýkrát túto tuctovku už vidieť nechcem, bolo by to úplne zbytočné. ()

Kudly4

Tuctový Slasher, s jedinou pěknou holčinou (Ane Rot), kozy ale bohužel neukáže, což v tomhle Hororovém subžánru považuji vždy za velkou nedostatečnou. Ostatní postavy docela nesympatické, především hlavní hrdinka s antisexy střihem, která tu po celou dobu, běhá v jedněch a těch samých, odpudivých lacláčích. Kdo je vrahem, prokouknete lehce, maska klauna celkem ušla, na nějaké pořádné Gore ale zapomeňte, ač to teda není PG-13 a vraždy jsou krvavější (top scéna - smrt profesora), stále se jedná o takovou tu klasiku alá Vřískot. Na jedno zhlédnutí. Slabší tři. (500. hodnocení) ()

TheEvilTwin

Já se ptám PROČ??? Proč mají někteří potřebu točit pořád to stejné dokola bez jediné špetky nápaditosti nebo jakékoli snahy přinést něco nového. Opravdu, není tady doslova jediná věc, která by stála za to a která by vybočovala z klasických kolejí. Postavy jsou parta nezáživných charakterů, motiv na téma Tajemství loňského léta aka vím cos udělal a teď tě za to potrestám je už ohraný, celý tenhle šablonovitý děj mi už leze na nervy, a to od samotného úvodu přes "řešení situace" postavami až po všechny ty naháněčky vrahem v knihovně, načež přijde jiná hlavní postava a z kapsy ji vypadne maska vraha se slovy "to není moje, našel jsem to", což mu samozřejmě nikdo něvěří a vyhostí jej, jen aby se ukázalo, že to on opravdu nebyl. Jednoduše stále ta stejná pohádka dokola. Akorát s tím, že tady jsme nedostali ani šťavnaté gore, ani příběh, ani postavy a vlastně vůbec nic. Plusové body za klasickou touhu diváka zjistit, kdo je vrahem a za obstojné mordovačky, které rozhodně zkušené oko nepotěší ani zdaleka, ale alespoň to nejsou laciné béčkové stříkance krve. Jinak je to ale odpadní ztráta času a Netflix se zase vytasil s totální ho*no-s*ačkou, která mě takhle na večer akorát zase nas*ala. Dík. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna