V for Vengeance

Morholt

Upíří ségry si to musí rozdat s upírským bossem, pomstít rodiče a tak podobně. Občas jsem se cítil trochu trapně, že se na to vůbec dívám a ještě trapněji kvůli tomu, že se mi to i docela líbí. No ale holky byly hezké a kupodivu ani herecky to nebyla žádná tragédie, sem tam se člověk zasmál, když to tvůrci nezamýšleli, ale najdou se i fórky, které fungují a najde se i nějaký ten nápad, který si z žádné upíroviny nevybavím. Třeba upíří smetánka srkající s gustem krvavou polívku prostě pobavila. Do toho trocha krve, romantiky a rvaček, které sice měly starou vandammovskou choreografii, ale sem to sedělo jak p*del na hrnec. Plusem je i tempo a skutečnost, že se film vůbec nebere vážně. Guilty pleasure za 60%. ()

oveckaoa

Upírský , duchařský a vymítačský žánr je už tak vyšťavený tak moc , že už tam nelze ani vymyslet nic nového a tenhle film si o to vyloženě říká. Tak, že ženská upírka cestuje na stopa a pokud ji s ní chlap chce sex tak ho zabije , aby se z ní nedělala záporačka naznačí se vždy  , že ti mrtví jsou úchyláci, vrazi a podobní jednou stopne svou upírskou sestru o ,které si myslela , že je mrtvá ta jí řekne , že i její 3 sestra je živá a vynalezla lék proti vampyrismu a společně se ji vydávají hledat. Ačkoliv to zní zajímavě chyba lávky záporáka (čemu vůbec vládl těm zhruba 10 upírům?) to ani nemá jelikož se tu objeví zhruba 10 minut a co je nejhorší nemá to ani moc akce jelikož se zde většinou jenom kecá.  V podstatě pokud počítám dobře jsou zde 4 souboje nic více jediné co stojí za pochvalu jsou ty ženské a gore (kopnutí nožem v botě do koulí , dvě podřezání)  . Pusťte si radši Denní Směnu od Netflixu ta taky není světoborná , ale proti tomuhle  je lepší. 40 procent ()

Kudly4

Stylově natočené, sexy upírské béčko. Už ten úvod solidně navnadí, díky té krásné, blonďaté herečce, ke které se pak ještě přidají její dvě sestry. Společně se vydají pomstít svoji rodinu a zabránit šíření upírské nakažlivosti. Souboje jsou natočené celkem pěkně, jen škoda, že to někde v polovině ztratí tempo, v závěru přijde dost hloupoučkých scén a té brutality mohlo být taky více. Ale jinak dobrý, bavilo mě to. (38. hodnocení) ()

pornogrind

Filmům kde hrajou prim upíří špičáky se poslední dobou spíš vyhýbám. Film Tokyo Vampire Hotel(2017) od Šion Sona mě ale namlsal a já jsem se rozhodl, že ještě pár dalších upířích fláků prubnu. Jedním z nich je tahle Béčková upířina. Film jsem bral spíš jako takovou hororovou komedii(vážně ho brát nelze). Škoda, že ani na jednu stranu to není tak úderný jak by mělo. Spíš mi to připadalo jako delší epizoda ze seriálu Čarodějky s tím rozdílem, že tady jde o upírky. Takže ve finále je z toho nenáročná Béčková záležitost na jedno podívání. Nepřišlo mi to ale tak zábavný jako Slayers(2022), což je taky upíří Béčkovej flák. ()

darkrobyk

Tři adoptivní sestry - děvčátka -  přijdou o své adoptivní rodiče. Emmu a Scarlett přemění zabijáci v upírky, Kate podle všeho zemřela. Uplyne několik let a obě upírky se nechtěně dají dohromady, když zjistí, že jejich sestra žije. Ta mezitím vyvinula vakcínu proti vampýrismu, a proto po ní jdou upíři, jimž vládne Thorn. Jakási obdoba Charlieho andílků, akorát poněkud krvavější. Tedy krev tu cáká, jak se na upírský film patří. Je to rychlé, oddechové a s příjemným vizuálem. Odpad si to rozhodně nezaslouží, protože tohle není vážný horor, nýbrž popcornová zábava. Jedna z nejvtipnějších scén je ta, kdy Emma si užívá divoký sex, zatímco v prostřizích bojuje Scarlett o život. ()