As a Prelude to Fear

silentname

Nenájdem asi jediný dôvod, pre ktorý by som dokážal odporúčať "As A Prelude To Fear". Tento film síce začne celkom dobre. Prvých 5 minút, ktoré slúžia ako intro do príbehu sú najlepšia časť, lebo z nej máme aspoň nejakú dávku tajomna. No potom... potom to celé ide "do kytek" a už ani na jeden moment nie je film v ničom lepší alebo zaujímavejší. Vieme presne povedať čo sa stane, kto za tým je aj ako sa príbeh vyvinie a k čomu reálne dospejeme. Je to klasický thriller, kde film neskutočne celú dobu tlačí na to, že ak sú všetky dôkazy proti jednej osobe, tak stopercentne musí byť únoscom a vrahom. Nuž... ak by to bol naozaj on, prečo sa film celú dobu snaží ukryť jeho identitu? Nie je na to jediný dôvod. Čiže ak si dáme dokopy 2 a 2, vieme aká je skutočnosť aj kto je skutočný únosca a vrah. Nebudem dávať spoilery, ale aj tak... viete to odhadnúť z prvého momentu. A okrem toho odohrané veľmi amatérsky a nezaujato a pôsobí tak lacno, že film nie je absolútne pre nikoho. Proste... vyhnúť sa všetkými desiatimi. Koniec. Howgh. Hodnotenie: D- ()