Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (9)

Opuštěný (2022)

Ačkoli jsem jednotlivé epizody hodnotila převážně třemi hvězdičkami, celkově až tak dobrý pocit z tohoto počinu nemám. Myslím, že kdyby hlavní roli neměl Neil Patrick Harris, tak bych se na něj nejspíš ani nedodívala. Takhle mi to vždycky nějak nedalo. Gay svět ve velkém městě je smutné místo a i když je tu seriál označený jako komedie/romantický, já z něj cítila hlavně depresi. Odkopnutý Michael hledá odpovědi na svoje otázky a novou lásku, která by mu dala zapomenout na to, že je nemůže najít. Charaktery a životy jeho kamarádů jsou tu sice dobře nastíněny, ale celkově má Michael podstatně větší prostor, než všichni tři dohromady. Vzhledem k tomu, co se odehrálo v poslední epizodě dostanou víc prostoru v další řadě. Takže to táhne právě Neil Patrik alias Michael a ač dělá co může, jeho ztrápená postava mě štvala každým dalším dílem víc a víc. A když pak svitne jiskřička naděje a SPOILER! na konci to už už vypadá, že v další sérii už svůj bývalý vztah nebude řešit, bum! máme to zpět v celé parádě. Nepopírám, že i takové zkoušky nás v životě provází, ale pro mě to byla asi poslední kapka. Btw: Chvíli jsem zapnula i dabing a nedalo s to. Proč proboha, když v originále mluví postavy úplně normálně, je dabing jak z parodií na gaye? ()

1. kapitola (2022) (S01E01)

Průměrný a vlastně celkem nudný začátek. Michael snaživý zamilovaný dobrák, Colin parchant neschopný říct, co vlastně chce. Chápeme. ()

2. kapitola (2022) (S01E02)

Obzvlášť v první polovině epizody jsem se kousala nudou. Bohatá opuštěná žena mě svou arogancí lehce vytáčela a vlastně i Michaelovo lezení do zadku (I když pro to měl své důvody). Tak uvidíme,  jak to bude pokračovat dál. ()

3. kapitola (2022) (S01E03)

Prohlídka bytu mě upřímně rozesmála. ()

4. kapitola (2022) (S01E04)

Tomu seriálu chybí jiskra. Občas zahoří, ale jinak má takovej divnej zvadlej vibe jako hlavní hrdina. A řeknu vám, že nemít tu roli Neil Patrick Harris, tak si tu pátou epizodu asi už nepustím. dost možná bych nebyla ani u této. Colin by se mohl už vymáčknout, třeba napsat dopis, když na přímou konfrontaci nemá koule (nebo je rezignovaný, on ho Michael fakt nepustí ke slovu, že). Btw: Asi bych si ten Malý život fakt měla koupit, nebo minimálně přečíst, když už je konečně to druhý vydání. I s tou Stanleyho obálkou. Btw2: Stanley a Michael... fakt je to sci-fi? ()

5. kapitola (2022) (S01E05)

Ty byty v NYC jim fakt závidím a to to ani není mý vysněný město. ;) Vyústění s doktorem mi přišlo zbytečně divný. ()

6. kapitola (2022) (S01E06)

Bude víc Claire? Tak na to se upřímně nijak zvlášť netěším. Stanleyho mi bylo chvíli líto, ale po tom, co byl ochotný na obchod přistoupit už fakt ne. :D Z Michaela chytám deprese. ()

7. kapitola (2022) (S01E07)

Začátek slibný. Změna prostředí a i ta akce Claire a Suzanne vypadala celkem slibně. Ale už asi nemám pochopení pro to, že se Michael chová jak totální hlupák (nehledě na to, že praví kámoši by tě zbořenýho za někým do vířivky fakt neposlali) a ani chvíli nikoho nenapadlo, že by mohl být prostě jen sám. Jeho známosti (včetně Colina) a vůbec prostředí ve kterém se pohybuje, jsou jedna velká deprese. Někdo v tom možná vidí i vtip. Já ne. Díky aspoň za ten zvrat s Claire. ()

8. kapitola (2022) (S01E08)

SPOILERY! Naznačená dramata se nekonají a jednorožci prdí duhu. Půda pro další příběhy (a že jich najednou bude až až) nachystána. Otázkou je, zda bude chuť si je pustit. ()