Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (Netflix)

M.i.k.e

Sex ve městě pro gaye přičemž Neil Patrick Harris je Carrie i Charlotta dohromady a nejspíš konečně hraje tak trochu sám sebe.Homofobům tahle série moc radosti neudělá, ale jinak je lepší než všechny Sexy ve městě.Humor je fajn,emoční stránka po všech těch propadech taky zafunguje a obsazení je taky příjemné.Čtyři tomu zatím dát nechci, ale na druhou řadu se kouknu rád…65% ()

chrispe

Ačkoli jsem jednotlivé epizody hodnotila převážně třemi hvězdičkami, celkově až tak dobrý pocit z tohoto počinu nemám. Myslím, že kdyby hlavní roli neměl Neil Patrick Harris, tak bych se na něj nejspíš ani nedodívala. Takhle mi to vždycky nějak nedalo. Gay svět ve velkém městě je smutné místo a i když je tu seriál označený jako komedie/romantický, já z něj cítila hlavně depresi. Odkopnutý Michael hledá odpovědi na svoje otázky a novou lásku, která by mu dala zapomenout na to, že je nemůže najít. Charaktery a životy jeho kamarádů jsou tu sice dobře nastíněny, ale celkově má Michael podstatně větší prostor, než všichni tři dohromady. Vzhledem k tomu, co se odehrálo v poslední epizodě dostanou víc prostoru v další řadě. Takže to táhne právě Neil Patrik alias Michael a ač dělá co může, jeho ztrápená postava mě štvala každým dalším dílem víc a víc. A když pak svitne jiskřička naděje a SPOILER! na konci to už už vypadá, že v další sérii už svůj bývalý vztah nebude řešit, bum! máme to zpět v celé parádě. Nepopírám, že i takové zkoušky nás v životě provází, ale pro mě to byla asi poslední kapka. Btw: Chvíli jsem zapnula i dabing a nedalo s to. Proč proboha, když v originále mluví postavy úplně normálně, je dabing jak z parodií na gaye? ()

Mertax

Na kulisu k žehlení nebo nudné online poradě má člověk nízké nároky. Trailer ukázal ty nejzajímavější momenty a další už v seriálu skoro nejsou. NPH jede na autopilota, tvůrci ani nedokázali využít atraktivitu New Yorku a povedených fórků je na 8 epizod strašně málo. Celkově je to sbírka gay klišé/stereotypů a frků na jedno použití. Místy otravné jako nevyžádaný dick pic. Opuštěný je zkrátka seriál, který není vtipný, napínavý, dojemný a ani zábavným guilty pleasure. Druhé série by byla jen plýtváním netflixovského budgetu, a to říká někdo, kdo se dívá na průměrné seriály, které však dokáží lépe využít kulisy živelného NYC a vtisknout postavám alespoň nějakou charakteristiku (The Bold Type, Suits). 35–55 %. ()

Michalechal

Z vlastní zkušenosti nedoporučuju tuhle gay verzi "Sexu ve městě" sledovat čerstvě po rozchodu ... 😁 Celkově by to byl super seriál, teda kdyby to tempo z druhý půlky bylo i na začátku. Ale jelikož jsem se v tý občasný trapnosti hlavního hrdiny často viděl, tak za kompletních 8 dílů si to 3* zaslouží (s náběhem na 4). ()

Cuzan

Takové trochu vykradené... Kousek rakoviny pro kámoše hlavního hrdiny, jako v Sexu ve městě, bohatá panička, která je trochu mimo a trochu zábavná, ale na Karren z Willa a Grace stejně nemá... Barney,kterej je najednou gay a chce mít partnera, ale herecky je to pořád stejné... A pak všechna ta klišé o gayích... Nevadilo by mi, kdyby to bylo trochu odvážnější. ()