Dvě kámošky ze střední se zoufale snaží strhnout na sebe pozornost. Jedna z nich sice skončí jako duch, ale touha vytřískat ze života co nejvíc ji ani tak neopustí. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (9)

Boo, Bitch (2022)

Věřte mi, že zajímavý to začne být až těsně před koncem šestýho dílu, ale vydrží to jen do začátku toho posledního. Boo, Bitch bere všechny nešvary romantických teen komedií, přidává velkou naběračku přátelství, balí to do čistě Netflixovýho kabátku (aneb přidejte proboha ještě nějaký světýlka do pokoje hlavní hrdinky!!) a snaží se to řádně okořenit hrou se smrtí. A ten nápad jako takovej není špatnej, ale tady to vůbec, fakt vůbec nefunguje. Vzít si to do parády někdo, kdo se toho černýho a absurdního humoru nebude bát, kdo nechá všechny kanýry a pozlátka u ledu, mohla by to být dobrá černá teen komedie. Ale není. Bohužel. Navíc tu hlavní postavu dost válcuje její nej kámoška. Ať už příběhově, tak herecky. ()

Život je mrcha a pak umřeš (2022) (E01)

Klasický Netflixovský kulisy série ze střední školy. Hezcí, vymydlení a hlavně různorodí školáci (ale nezapomínejme na klišé škatulky). Wtf konec naladí na další díl, ať chcete či ne. 2,5* ()

Permanentní výraz mrchy (2022) (E02)

Ok, chápu. Má to být vtipný. Nejsem cílovka, možná by mi to vtipný v nácti připadalo. ()

Pomsta je mrcha (2022) (E03)

Předvídatelně pokračujem. Je to slabota. Zkrátka už stokrát viděné teen drama o přátelství, lásce looser a oblíbenec, rivalitě, okořeněné mrtvolou/nemrtvolou, aniž by to pořádně fungovalo. ()

Facka od mrchy (2022) (E04)

Na postavě Gii v těle Zoe Margaret Colletti je snaha ukázat aspoň něco zajímavýho - úzkosti, ale holt není hlavní postava, tak se tam vždy jen tak něco plácne, naznačí, ale nedostává to prostor. Škoda. Eričina zahleděnost do vlastních problémů a přehlížení loajální kamarádky je dost ohraný téma. ()

Falešná mrcha (2022) (E05)

Znáte mě. Nedám si říct a pokračuju v krasojízdě. A přiznávám, že na konci jsem pozvedla obočí, neb mě to nenapadlo. ()

Co je to za mrchu? (2022) (E06)

Wtf? Co se to tam celou děje? A proč je najednou z Eriky ultramrcha? "Tělo zůstává, mozek odumírá?" Konec dobrý (překvapivě), ale to předtím... čirý utrpení. SPOILER!! Jelikož si i Gia nepamatovala, jak se dostala domů, tak se něco takovýho dalo čekat. I když jsem neměla úplně tuhle představu o vývoji děje, ale tohle je lepší než ta má. :D ()

Zlá mrcha (2022) (E07)

Žišmarjá, už mi asi definitivně hráblo, ale já jsem z Gii úplně na měkko, jak je mi jí líto. ()

Tak čau, mrcho (2022) (E08)

Předposlední díl ve mě zažehl malou jiskřičku naděje, že to nebude úplně pitomý, jak se to celou dobu jevilo. Ale přidejte ještě lžičku cukru a bouchne to. ()