Alison (Anne Hathaway) má vše na co si vzpomene. Stále víc ji ale fascinuje pouliční životní styl a hip-hopová kultura. Spolu se svou kamarádkou Emily se začnou přátelit se členy pouličního gangu. Velmi rychle narazí a uvědomí si, že i nevinný čin může mít vážné následky. (oficiálny text distribútora)

lioncel

Jedna hvězdička za tu spíše podprůměrnou ukázku, jaký je to hrozný vopruz být v Americe teen potomek bohatých a profesně úspěšných rodičů – vlastně většinou jen otců, protože tam, kde chlap vydělává opravdu velký prachy, je manželka/matka v domácnosti, přesto ale na svou dceru nemá čas (ostatně, o čem by si asi ty dvě mohly spolu povídat, když dceruška má přes svůj mladý věk už mnohem bohatší sexuální zkušenosti než zamindrákovaná matka, která je z toho „příšerného“ života co vede na práškách .. rodiče tedy milovanému potomkovi ochotně nasypou prachy, ale čas na něj nemají .. další * je velmi, velmi zasloužená pro milou Anne Hathaway za Allison Lang .. a poslední třetí * je pro Bijou Phillips za Emily .. bez těch dvou dívek, které zahrály své party opravdu skvěle, bez jejich krásy a ochoty se o ni podělit, by vlastně ani nebylo na co se tu dívat … ()

Faila

První polovina mě dost štvala svou až pitomou povrchností, protože problémy zde zmiňované si podle mě takovéhle banální zpracování nezaslouží. Ba co hůř, akorát přispívají k pitomým stereotypům. Ale když se tvůrci rozhodli v druhé půlce shodit i takové věci jako je znásilnění nebo sebevražda, to už na mě bylo trochu moc. Nemělo to být psychologické drama, ale pro takovéhle zpracování byla veškerá obsažená témata příliš velkým soustem. Ale zahrané to nebylo špatně. ()

Phietros

Celkem reálná ukázka toho, jak to chodí v životě mladých lidí, kteří už neví co víc si dokázat a nudí se! Jejich zábavou jsou drogy, alkohol a pouliční styl! Jednou však těžce narazí, když hledají ve východní čtvrti drogy. Setkají se tváří s členy pouličního gangu, před kterými nakonec po vytažení zbraně a kapky ostudy prchnou.. Avšak krásné Alison to nedá spát a chce se přiblížit mexickým chlapcům na tělo.. To dojde až do takového závěru, kdy její kamarádku málem znásilní (ikdyž pravda je jiná) a realita být členy gangu se ze zábavné stává děsivou.. To ovšem potvrdí jejich přátelé, aby vytáhli zbraně a jeli vše vyřešit jinak! Působově natočeno z různých pohledů mladých zbohatlíků, hrajících si na něco co nejsou, což také vede k jejich ublížení nebo ke dveřím kriminálu... Anne Hathaway si střihla zatím svou nejodvážnější roli ! ()

numi

V první řadě Anne Hathaway. Tahle holka asi udělá kariéru. Jinak je Havoc jakousi studií americké zbohatlické mládeže, která hledá únik ze svých zazobaných škol a ještě zazobanějších domovů. A hledá jej na samotném okraji Los Angeles. V chudobných ghettech mezi členy pouličních gangů, kteří do jejich nudně pustého a osamělého života napumpují plné obrátky. Většinou díky dvojitým panákům čehokoli, půlgramu tohohle nebo cigaretky támhletoho. Takhle vypadá první hodinka a je to nuda k uzoufání. Ale je to nutné zlo, které staví základy docela slušnému závěru, který jakoby mávnutím zázračnou hůlkou Harryho Pottera nabere neuvěřitelně na obrátkách a na zajímavosti. Určitě by šlo první hodinku sestříhat a druhou naopak rozvinout, ale to by taky šlo obsadit pár hvězd, zaplatit režiséra "zlatokopa" a nacpat milióny do propagace. Havoc zůstává jinde a sluší mu to tam. Tři a půl. [červenec 2006] ()

hous.enka

Slabé. Snaha zachytit atmosféru v gangu vyznívá do prázdna. Herci jsou spíše podprůměrní a Anne Hathaway by měla svoje bradavky ukazovat v lepších filmech než ve snímku o mladý znuděný holčině, co chce změnit gang. Když to srovnám se všemi těmi filmy typu Kidulthood apod., tak je to jen parodie na tyhle filmy. Je to ploché (oproti hrudníku Anne - když ona se tam prsí fakt každou chvíli :D), nicneříkající a má to dost divnej konec. ()

• Otázka od policisty: "Co je k nám blíž - Měsíc nebo Evropa?" byla položena Stephenovi Gaghanovi, spoluautorovi scénáře, při jeho zatčení pro drogovou závislost. (fraktal)
  • Tobyho (Mike Vogel) moč z jeho kalhot mezi jednotlivými záběry mizí. (fraktal)