Pepenger

Seriál o kterém se do nedávna nevěděl a od kterého sem moc neočekával, a ze kterého se nakonec vyklubal totálně strhující, detailní a realistický pohled do provozu jedné Chicagské restaurace a který se najednou řadí mezi mé nejoblíbenější seriály vůbec. Ať už díky skvělé kameře nebo bravurně napsaným a zahraným postavám. Tvůrci už od první záběru šlapou na plný plyn že má člověk někdy problém vnímat co vše se děje. Když se v půlce tempo konečně trochu zvolní, ukáže  výborná scenáristická práce s postavami, a začínají vyplouvat na povrch rodinná traumata a různé konflikty. Všechny postavy jsou bravurně zahrané ať už je to Jeremy Allen White kterého sem si už předtím zamiloval jako Lipa v seriálu Shameless nebo skvostně sekundující Ayo Edibri a Ebon Moss-Bachrach. Po zvolnění v půlce navíc autoři ke konci opět šlápnou na plyn a postavy si opět šáhnout na svoje dno. To vše potrhuje kratší stopáž dílů která se většinou pohybuje někde okolo 35 minut a která je zde za mě perfektní.  Jediná výtka možná to že autoři zde někdy až moc a zbytečně tlačí na pilu a některé situace jsou až moc za hranou uvěřitelnosti. ()

3anitram

Po extrémně vypjatým, stresuplným až iritujícím začátku jsme absolutně vyvrcholili v předposledním dílu, abychom v tom závěrečném dostali neskutečný pohlazení po duši. Já toho kluka prostě miluju!!! (Už od Shameless) ()

drsny_hery

Jednotlivé epizody nejsou úplně nejlepší, postavy a jejich vágusácké dialogy diváka dokonale serou, ale na konci řady se to krásně spojí a začne to dávat smysl. Takovej seriál mi chyběl. ()