Šéf poslední videopůjčovny Blockbuster se snaží udržet svoji pobočku nad vodou a postarat se o zaměstnance. Konkurence i jeho vlastní city mu to ale pořádně komplikují. (Netflix)

Recenzie používateľa choze k tomuto seriálu (2)

Blockbuster (2022) odpad!

Tak fajn námět a tak úžasně komediálně hluchý pilot. Postavy o ničem, vtipy slabé, do toho nějaké to trapně ohrané psychologizování. Celou dobu jsem smutně myslel na to, o kolik levelů je lepší - postavami, vtipy, nápady a hereckými výkony - Brooklyn 99, ve kterém taky hraje Melissa Fumero. Nenapadá mě jediná věc, za kterou by se dala dát aspoň jedna hvězdička. Skoro to na mě působí jako nějaká pomsta Netflixu Blockusteru. ()

Pilotní díl (2022) (E01) odpad!

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)