Šéf poslední videopůjčovny Blockbuster se snaží udržet svoji pobočku nad vodou a postarat se o zaměstnance. Konkurence i jeho vlastní city mu to ale pořádně komplikují. (Netflix)

zdepapepa

NBC zůstává na trůnu. Blockbuster od Netflixu není nijak výrazný, v porovnání se Superstore a Brooklyn Nine-Nine (a, přiznám se, s Clerks) zaostává jak co se týče humoru, tak co se týče příběhů a napsaných postav. Máme tu klasickou dvojici spolupracovníků muž-žena sužovaných syndromem will they/won't they, máme tu token LGBTQIA+ postavu, máme tu klasické archetypy postav. Máme tu také zmínky filmových názvů, kde je však většinou pointa neexistující (na paměti vyvstane např. Big Bang Theory, kde to alespoň zachraňoval laugh track). Celkově mi to přijde jako kalkul, žádná odvaha, zrcadlo aktuální realitě, nic. Ani nemůžu v paměti vylovit nějakou, jakoukoliv scénu, která by se mi líbila nebo kterou bych mohl lákat potenciální nové diváky. Kromě toho všeho je mi i trochu líto Melissy Fumero, že je zatím celkem type-casted. Jako výplň času než přijde nějaký nový, lepší sitcom je to však dostačující. Teď už jen čekat, po kolika řadách to Netflix zruší. ()

Hellierer

Sitcomy z pracovního prostředí mám velice rád. A už samotné téma, s kterým tento seriál pracuje, mělo obrovský potenciál stát se skvělou zábavou. Jenomže tady až na herce nefunguje nic. Nulový tah na branku, vyloženě minimum vtipu a postavy i situace nezáživné. A vlastně celé dramaturgické uchopení je trochu bez ladu a skladu. Nedává nám totiž ani příliš prostoru na to, abychom si jednotlivé postavy oblíbili a pracuje s nimi způsobem, jakoby už se jednalo třeba o čtvrtou řadu. No, další promarněná šance Netflixu. ()

choze odpad!

Tak fajn námět a tak úžasně komediálně hluchý pilot. Postavy o ničem, vtipy slabé, do toho nějaké to trapně ohrané psychologizování. Celou dobu jsem smutně myslel na to, o kolik levelů je lepší - postavami, vtipy, nápady a hereckými výkony - Brooklyn 99, ve kterém taky hraje Melissa Fumero. Nenapadá mě jediná věc, za kterou by se dala dát aspoň jedna hvězdička. Skoro to na mě působí jako nějaká pomsta Netflixu Blockusteru. ()

kubas369

3/10. Tak nám Netflix zaříznul Blockbuster, opět, že by nějaký fetiš? Další trapný pokus od velkého N o sitcom. Dokoukat těchto 10 epizody bylo fakt utrpení, kromě zajímavého prostředí, tady vůbec nic není. Nejhorší na komedie je, když vás ani jednou nedonuti se pousmát. Jediné co zbývá je zvolání; Blockbuster odpočívej v pokoji, doufám že už navždy. ()

Louie

V podstatě o dost slabší verze netflixovského seriálu Superstore. Téměř totožné postavy včetně charakterů a  hodně podobné zápletky. Dokonce sem měl pocit, že v první a druhé epizodě využili i téměř totožných záběrů, ale pouštět si to znovu nebudu, abych měl jistotu...   Postavy nevýrazné s opravdu dětinským smyslem pro humor a s hláškami jak z gymnaziální divadelní hry... ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)