Halloween Havoc

(relácia)
všetky plagáty

Osmý ročník této profesionální wrestlingové pay-per-view show se konal 27. října v Las Vegas. V MGM Grand Garden aréně sledovalo zápasy deset tisíc diváků. Byl zde k vidění dvacetiminutový zápas o titul WCW Cruiserweight Championship mezi borci Dean Malenko a Rey Mysterio jr. nebo souboj dvojic The Outsiders (Kevin Nash/Scott Hall) vs. Harlem Heat (Booker T./Stevie Ray) o titul World Tag Team Championship. Závěrečný souboj obstaral Hulk Hogan a Randy Savage. (Stocki)

nevermore

Stoprocentně lepší než Havoc 95, který osobně považuju za jeden z nejhorších PPV vůbec. Naprosto stěžejní zápas je o Cruiserweight titul mezi Deanem Malenkem a Reyem Mysteriem, Jr. Opravdu zápas nejvyšší kvality. Následuje utkání mezi DDP a Eddie Guerrerem, které je rovněž možná až nečekaně dobré. DDP který se později klasifikoval do ligy těžké váhy a měl proti sobě Hogana, Nashe a další těžkopádné šašky v tomto zápase exceluje, protože Eddie je prostě jeho krevní skupina a pohyby podle toho také vypadaly. Poté už bych zmínil jen Syxxe proti Chris Jerichovi, který v roce 1996 a vlastně i 1997 hrál spíše druhé housle (myslím, že neprávem) a zbytek zápasů nejsou nic speciálního. Ale už kvůli těmto třem opravdu doporučuji. ()