Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

Recenzie používateľa Petr.Kocfeld k tomuto seriálu (8)

Včela na mušce (2022)

Gagy zde jsou docela dobré.Třeba jak hoří "Mr.Beanovi"kniha,která se mu vznítí omylem.Ona luxusní vila je moc pěkná.Otec Trevor zde má jeden průšvih za druhým.Dávám 3 hvězdy a 60 procent. ()

3. kapitola (2022) (E03)

No popravdě 1.část byla mnohem lepší.Tuto část hodnotím pouze 3 hvězdami a 50 procenty.Atkinson je dobrý herec,ale tato epizoda je moc krátká a pokud jsem dal 4 hvězdy 1.dílu,tomuto mohu dát ještě tak 3 hvězdy.Scéna s policajtem je dobrá,ale jinak toho v této epizodě zase tolik není... ()

4. kapitola (2022) (E04)

Tato epizoda je docela dobrá.Dávám 3 hvězdy.Trevor zde je bodnut do zadku onou včelou,když se snaží dostat do domu díky fence Koblize a díky jejímu obojku a taky tomu,že je včelou bodnut se mu to nakonec podaří,ale spadne do psích výkalů,které jsou hned za dveřmi u vchodu pro psy...Trevor taky trochu zničí při honu na včelu dekoraci v domě,když se jí snaží zabít pálkou na tenis a taky vleze do krbu,kam ona včela vlétne a nakonec mu včela ulétne. ()

5. kapitola (2022) (E05)

Tento díl ujde.Avšak je moc krátký.Dávám 2 hvězdy.Scéna s piánem a zábavná scéna ve sprše jsou dobré. ()

6. kapitola (2022) (E06)

Tato epizoda je pěkná.Dám 3 hvězdy.Trevor náhodou unikne lupičům a včela ho tentokrát zaměstná na záchodě a taky zde opraví a uklidí různé věci v domě.Lupiči se tajně vloupají v noci do domu-luxusní vily a otec od rodiny Trevor díky náhodě a taky díky tomu,že použije hlasový kod u onoho "chytrého" domu. ()

7. kapitola (2022) (E07)

Docela pěkné.Včela už tu(v této epizodě)málem umře.Trevor je trochu zapomnětlivý.Zapomene mobil v oděvu a spěchá do automobilu.Dávám 3 hvězdy. ()

8. kapitola (2022) (E08)

Ale jo,dobrý.Tento díl si u mě vysloužil 3 hvězdy.Trevor zde řeší,jak se definitivně zbavit oné nenechavé včely.Tentokráte se však ona včela zde moc nevyskytuje a Trevor zde trochu nabourá do skříně,když chce odjet svým autem pryč z oné luxusní vily a Trevor zde jede k veterináři...Tento díl je celkem dobrý.Dám 50 procent. ()

9. kapitola (2022) (E09)

Dobrý Happy end.Tento díl je pěkný.Dám 3 hvězdy.Závěrečná scéna v karavanu je legrační.Včela nakonec unikne.V tomto díle Trevor má být 3 roky a po 3 měsících ho pustí na svobodu.Díky tomu,že ve vězení jsou s ním 2 chlápci,kteří prý mají na svědomí zločin,který se stal v luxusní vile,kde byl za trest Trevor vězněn několik dní.Trevor totiž ve vězení zaslechne důležité informace,když si dává oběd a ony 2 chlápci mu pomůžou ke svobodě.Trevor má tedy docela štěstí... ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)