O.C. California

• Česko O.C. (viac)
USA, (2003–2007), 67 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvorcovia:

Josh Schwartz

Mischa Barton, Peter Gallagher, Ben McKenzie, Rachel Bilson, Adam Brody, Melinda Clarke, Chris Carmack, Tate Donovan, Autumn Reeser, Danielle Bisutti (viac)

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (32)

Telenovela (2004) (S01E20)

Bože, Ryan si doteď na žádnou Theresu ani nevzpomněl, tak co teď nacvičuje? ()

Sbohem, děvče (2004) (S01E21)

A telenovela nám pokračuje na všech frontách. ()

L.A. (2004) (S01E22)

Za prvé... Paris neumí hrát. Za druhé... proboha co tam Marissa (a díky ní vlastně všichni) zase nacvičovala? Copak je tetička nesvéprávná? ()

Babička (2004) (S01E23)

Marissa opět dokazuje, že půlka fungujícího mozku nestačí. Babča je fajn oživení. ()

Návrh (2004) (S01E24)

Marissa, která má při každým svým průseru podporu a za prdelí x zachránců, zakazuje Ryanovi, aby jel za evidentně opilým, nešťastným Lukem, aby ho zklidnil. Wow. Tahle telenovela mi dere nerv. ()

Rozlučka se svobodou (2004) (S01E25)

Řekla jsem si, že první řadu prostě dokoukám! Ale nebudu lhát,  dej mi to moc neulehčuje. Děda intrikuje a tak jsem podruhé s Marissou soucítila. Ryan zas hraje krávu. ()

Striptýz (2004) (S01E26)

Děda už intrikuje tak moc, že se mu to všechno bortí. Kdo by si to nepřál, že. ;) ()

Spojení (2004) (S01E27)

Poslední díl si dělá klasicky půdu pro příběhy v další řadě a pokračuje v zápletkách jak z telenovely. Ona to vlastně telenovela po americku je, co si budeme nalhávat. ()

Vzdálenost (2004) (S02E01)

Hmm začátky doktora Neila Melendeze? :D Každopádně predikce nelhaly a Marissa už drží v ruce skleničku. Tak nějak tuším, že ani v této řadě ji nezačnu mít ráda. A Seth se snad srovná, tento mě neba, A rychlost s jakou Ryan zdrhá je nadzvuková. ()

Takoví jsme byli (2004) (S02E02)

Na začátku jsem myslela, že jsme se ocitli ve strip klubu. Co Marissa nacvičuje, to člověku hlava nebere a motivace zraněné puberťačky mi nestačí. ()

Nováčci (2004) (S02E03)

Když Marissa zahradníka, tak Ryan....! A když Summer senátorova syna, tak Seth...! ()

Nová éra (2004) (S02E04)

The Killers! Yes! ()