Laura Pausini - Piacere di conoscerti

fugyx

S hrdosťou reprezentuje Taliansko a rodný kraj Emilia-Romagna po celom svete, má za sebou stovky koncertov, desiatky piesní v piatich jazykoch, desiatky miliónov predaných albumov, päť cien Grammy, Zlatý glóbus a nomináciu na Oscara. Počas pandémie covidu mala čas premýšľať a prišla s filmom o svojej kariére a o svojom živote. Laura Pausini nás pozýva spoznať ju aj mimo javiska. V osemnástich vyhrala v kategórii nových talentov festival v Sanreme, prišla sláva, albumy, cestovanie, peniaze. Ale aj osamelosť, neskôr túžba po dieťati, neskôr potreba byť s rodinou. Môžeme vid8eť zbierku cien. Čo z toho, keď po výhre Grammy si pripíjate s hotelovým čašníkom, lebo nemáte nikoho pri sebe? Zhovorčivá a extrovertná Laura sa rozhodla vyrozprávať svoj príbeh. Od mladého dievčaťa, spievajúceho v piano are so svojím otcom až po zrelú ženu, matku, ikonu talianskej popovej hudby. Odhaľuje svoje strachy, úskalia slávy, uvažuje, či by robila, keby nevyhrala Sanremo - tu sa film prelína do fiktívnej roviny, kedy vidíme alternatívnu Lauru. Vidíme rozhovory so životným partnerom, rodičmi, ktoré nie sú strojené, ale naopak - úprimné. Čo všetko pre ňu znamená rodina, priatelia, Solarolo - jej dedinka, odkiaľ pochádza… Hoci má za sebou bohatú kariéru, zostáva tou istou spontánnou Laurou. Pozýva vás spoznať ju i spoza pódia. Mňa nesmierne tešilo ❤️ ()