Jimmy nedokáže smútiť za nebohou manželkou, pretože je zároveň aj otcom, priateľom a psychológom. Rozhodne sa na každom vo svojom živote vyskúšať nový prístup: úplne brutálnu úprimnosť. Pomôže sám sebe tým, že pomáha iným? A privedie ho to naspäť ku svetlu? (Apple TV+)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (5)

Hod mincou (2023) (S01E01)

Hodně slušný začátek. Bavilo mě to, konkrétně hlavně Jason Segel mě bavil, na kterým to vlastně celý stojí. Ostatní tolik prostoru nemají (včetně H. Forda, byť je na plakátu atd.), nejvíce asi ten ex-voják, který mi tam také seděl. Takže je to povedený pilot, těším se na další díly. ()

Pevnosť samoty (2023) (S01E02)

Druhý díl drží laťku z pilotu. Skvěle zvládá kombinovat tu vážnější část s komedií (na to je Jason Segel asi jeden z nejlepších herců). Rozdíl s pilotem je ten, že ostatní herci mají více prostoru a také nezklamali. ()

Pätnásť minút (2023) (S01E03)

Nastávají nové problémy a situace (rozvod, Parkinson, ubytování pro veterány, ...), Jimmy vyřeší dalšího pacienta. Znovu musím pochválit skvělou kombinaci zármutku a humoru. ()

Zemiaky (2023) (S01E04)

Pro mě zatím nejlepší díl. Jediná slabší pasáž byla s Paulovou dcerou, ale i to přesně pasovalo do atmosféry seriálu, dílu. Zbytek okolo Jimmyho a Liz mě neskutečně bavil, nasmál jsem se jak u nějakýho sitcomu (viz skákání na trampolíně aneb já vím, co jsi udělal). ()

Syndróm podvodníka (2023) (S01E06)

Seriál jde bohužel s kvalitou dolů. Začalo to předchozím dílem a tenhle je ještě o něco horší. Hlavní problém mám s postavami, trojice Liz, Gaby a Brian mi začala být (hlavně) v posledních dvou dílech dost nesympatická, Alice mě štve s tím jejím crushem na Seana a v tomhle dílu mi upřímně vadil i Jimmy, který asi napoprvý nedokázal do své role dostat humor. Jistý level důstojnosti si dokázal udržet Paul, byť to jeho zdrogování mě taky nebavilo a Sean, který tam z nich je nejmenší blázen. No doufám, že se to v dalších dílech vrátí na úroveň prvních čtyř epizod, tzn. že ubyde trochu kňourání a objeví se tam zase i humor. 55% ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

06.04.2022

Před několika týdny skončilo natáčení enormně očekávaného pátého dílu Indiana Jonese a snímek nyní je ve fázi složité postprodukce, hlavní hvězdě Harrisonu Fordovi se nicméně tím pádem aktuálně… (viac)