Trapped

• Kanada Le Village de la mort (viac)

Skupina študentov náhodne videla, ako miestny robotník zabil svoju manželku. Nasleduje smrtiaca hra na mačku a myš s mladými ľuďmi, ktorí sa snažia utiecť z oblasti, zatiaľ čo násilník chce odstrániť svedkov, ktorí ho môžu obviniť z vraždy. (kekesko)

TheRaven

A většina rozpočtu zase padla na závěrečný výbuch! Ale jinak jo, zajímavý nízkorozpočtový mix hixploitu a survival thrilleru. Občas už trochu vadí poněkud idiotské chování většiny postav, ale vše vynahrazuje velmi dobré tempo, atmosféra i základní dějová linka. Zajímavý kousek, který stojí za vidění. ()

pornogrind

" The Killer Instinct " je další z řady celkem podařenejch hixploiťáků který jsem v poslední době viděl. Velkým pozitivem filmu je že se rozjíždí hned od úvodních minut ( pro předehru tady není místo ) a svoje tempo si udrží v podstatě až do konce. Mínusem je ale celkem málo krve tudíž i nízkej bodycount. Slabší 4 hvězdy. ()

Campbell

Tak tohle mě zklamalo. Tedy ono se jedná o dobrej film, kterej mi hodně evokoval Deliverence nebo Jižanskou pohostinost, ale nejdřív než jsem si film pustil jsem zabloudil sem na jeho profil a vidím vysoké hodnocení a pozitivní komentáře, tak jsem si řekl "Sakra jdu na to". A jak bývá zvykem doplatil jsem na to. On ten film je totiž první hodinu strašně jemnej a než se dostaneme k pořádnýmu teroru tak to pěkně dlouho trvá, nedá se říct že je to nuda ale spíše prostě je to čajíček. Pak se film ale solidně rozjede aby mi na konci totálně nakopal prdel. Konec je výbornej a nemám mu co vytknout, stejnak jako výborná kamera která mě dost zaujala. Ale prostě začátek se dlouho rozbíhá. ()

Bloody13

Dobrodružný thriller o skupince mladých lidí, co jsou svědky chladnokrevné vraždy. Vrazi, typičtí burani z venkova, však partičku brzy odhalí a zajmou.. Zní to jak otřepané klišé, vždyť kolikrát jsme tohle už někde četli nebo slyšeli. Ale zkuste mu dát šanci. První půlka filmu se sice hodně kecá, řeší se vlastní zákony malé osady v horách, kde vládne despotický šílenec a vrah Henry v podání Henryho Silvy a jeho pomocník. Mimochodem, Silva si tuhle roli fakt užil, je to vyloženě magor, jehož budete víc a víc nenávidět. Druhá polovina už lehce přechází v akci, kdy se skupince podaří utéct, bohužel tři z nich je stejně chycena a znovu zajmuta. Jediný nenalezený klučina se pak zpátky vrací do vesnice, aby kamarády osvobodil. Tady už snímek vrcholí v klasický rednecks. Co tu ale tak klasického není, tak je zbytek osady, která sympatiemi k Henrymu zrovna nehýří a jeho názory o trestu a smrti taky nesdílí. Krajina je moc fajn, přesto škoda, že drtivá většina filmu se odehrává za dne, trochu to ztrácí napětí. Jinak jsem s tímhle polozapomenutým kouskem spokojen. ()

matestlust

Docela neprobíraný survival ze zlatých osmdesátek. Předpisová žánrovka, která funguje všude tak, jak má fungovat. Ve filmu se to hemží známými ksichty, ze kterých, samozřejmě, vede Henry Silva, kterej má na záporáka ksicht jako dělanej. Je slizkej, je tvrdej a jde z něj vážně strach. Atmosféra buranského venkova na mě funguje daleko víc, jak například v kultovním Deliverence ( který ale jinak stále o krok vede, hold klasika je klasika ). Osada v horách, lesy, pasti na medvědy, chorá podzimní atmosféra, parta jednoduchých omezených vidláků v čele s Henrym, kterýho sere celej svět. Jsem rád, že jsem na film narazil a doufám, že žánroví fanoušci, kteří o filmu nemají potuchy ( jak jsem byl do nedávna i já ) tuhle chybu také napraví, protože tohle je prostě klasická pecka z těch let, kdy vznikali hlavně pecky ! ()